Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ tinned copper silicone electrical cable ] eşleşme 427 Ürünler.
Ev Kablolama için UL1015 Telli PVC İzoleli Tel Kalaylı Bakır Kablo
| İletken tipi: | telli |
|---|---|
| İletken Malzeme: | Bakır |
| Başvuru: | Çeşitli |
UL3122 Mysun Elektrik Telleri Robot için Yüksek Sıcaklık 300V 18AWG XLPE Kablo
| madde: | Fiberglas örgülü tel |
|---|---|
| yalıtım: | Silikon kauçuk + fiberglas |
| Kondüktör: | Kalay bakır |
UL3122 Mysun Elektrik Telleri Robot için Yüksek Sıcaklık 300V 18AWG XLPE Kablo
| madde: | Fiberglas örgülü tel |
|---|---|
| yalıtım: | Silikon kauçuk + fiberglas |
| Kondüktör: | Kalay bakır |
UL3122 Yüksek Sıcaklığa Dayanıklı Silikon Kauçuk Tel ve Kablolar
| madde: | Fiberglas örgülü tel |
|---|---|
| yalıtım: | Silikon kauçuk + fiberglas |
| Kondüktör: | Kalay bakır |
UL1332 FEP Yalıtımlı Tel, Kalaylı Bakır İletkenli, Esnek ve 200°C Anma Sıcaklığı, Ev Aletleri İçin
| İletken malzemesi: | Kalaylı Bakır |
|---|---|
| Çap: | 20 AWG, 10 AWG, 12 AWG, 14 AWG, 16 AWG, 18 AWG, 24 AWG, 22 AWG |
| Yalıtım malzemesi: | Şubat |
Çapraz Bağlantılı Polietilen Tel UL3289 Bağlantı Teli Kırmızı XLPE İzoleli Bakır Elektrik Teli
| ad: | XLPE teli |
|---|---|
| İletken Yapısı: | 7 / 0.10 7 / 0.127 7 / 0.16 11 / 0.16 21 / 0.18 41 / 0.254 105 / 0.254 133 / 0.45 |
| Çap: | 1.86-11.66 mm |
Far 600V UL 3137 için 150deg Silikon Kauçuk İzoleli Tel 24awg
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
Electrical Appliance Silicone Rubber Insulated Wire 600V 18awg UL3134 150C
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
LED Aydınlatma Uygulaması için Sarı 22awg 150deg Silikon Kauçuk İzoleli Tel
| Nominal Gerilim: | 300V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |

