Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ tinned copper silicone electrical cable ] eşleşme 427 Ürünler.
20 Ayar Telli Silikon İzoleli Tel UL758 Standart Alkali Direnci
| Adı: | 20 ayar silikon tel |
|---|---|
| İletken tipi: | telli |
| Uygulama: | Ev Aletleri, Far |
AWM3135 18 AWG Far Isıya Dayanıklı UL Onayı İçin Silikon İzoleli Tel
| Adı: | 18 AWG Silikon İzoleli Tel |
|---|---|
| İletken tipi: | telli |
| Uygulama: | Ev Aletleri, Far |
2.5mm Esnek Elektrikli Bakır Kalaylı Tel Silikon Kauçuk İzoleli
| İletken tipi: | telli |
|---|---|
| İletken Malzeme: | Bakır |
| Başvuru: | çeşitli |
UL3135 Silikon Kauçuk Isı Direnci Yalıtımlı Isıtma Teli Kalaylı Bakır 22 AWG
| İletken tipi: | telli |
|---|---|
| İletken Malzeme: | Bakır |
| Başvuru: | çeşitli |
UL3135 Silikon Kauçuk İzoleli Isıtma Teli Yüksek Sıcaklık Kalaylı Bakır
| İletken tipi: | telli |
|---|---|
| İletken Malzeme: | Bakır |
| Başvuru: | çeşitli |
UL standart silikon kablo UL3135 Kalaylı Bakır İletken için Esnek Silikon Tel
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 200 ° C |
| Adedi: | 3050M |
30AWG 150C VDE Silikon İzoleli Tel UL3132 Kalaylı Bakır İletken Kablo
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 300V |
| Nominal sıcaklık: | 150C |
305m/ rulo UL3123 Silikon İzoleli Güç Kablosu 150C XLPE Kalaylı Bakır Tel
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 600V |
| Nominal sıcaklık: | 150C |
Isıtıcı için 18 AWG Kalaylı Bakır Elektrikli Silikon Tel Yükseklik Sıcaklığı 600V
| İletken tipi: | telli |
|---|---|
| İletken Malzeme: | Bakır |
| Başvuru: | çeşitli |
UL758 Standart Silikon Tel, 200°C sıcaklığa dayanıklı ve ev aletleri için konserve bakır iletken
| İletken malzemesi: | Kalaylı bakır tel |
|---|---|
| Çap: | 12 AWG, 20 AWG, 22 AWG, 14 AWG, 24 AWG, 8 AWG, 16 AWG, 18 AWG, 6 AWG, 2 AWG, 4 AWG, 26 AWG |
| Yalıtım malzemesi: | Yaklaşık 7 gün |

