Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ tinned copper silicone electrical cable ] eşleşme 427 Ürünler.
Jeneratör Bakır Çekirdekli XLPE İzoleli Tel UL3173 Yağ Direnci Elektrik Kablosu
| Malzeme: | XLPE+ KALAYLI BAKIR |
|---|---|
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır |
| Standart: | UL758 |
UL3173 İzoleli XLPE Bağlama Tel Yağ Direnci Jeneratör 20AWG için Elektrik Kablosu
| Malzeme: | XLPE+ KALAYLI BAKIR |
|---|---|
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır |
| Standart: | UL758 |
600V 150C UL3137 silicon rubber wire Tinned Copper Electric wire for electrical appliance
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 600V |
| Nominal sıcaklık: | 150C |
600V 150C Silicone Insulated Tinned copper Wire UL3138 for home appliance
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 600V |
| Nominal sıcaklık: | 150C |
high temperature silicone wire UL3138 Tinned Copper Insulated Wire white black red color
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 600V |
| Nominal sıcaklık: | 150C |
UL3136 silicone rubber insulated wire Tinned Copper For Lighting with black color
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 300V |
| Nominal sıcaklık: | 150C |
150C UL Silikon yalıtılmış tel 305m/ Rulo Doldurulmuş Bakır Tel UL3239 6KV 10KV
| yalıtım: | Silikon kauçuk |
|---|---|
| İsimlendirilmiş voltaj: | 300V |
| İsimlendirilmiş sıcaklık: | 150C |
Onay U L Standart Silikon İzoleli Tel 24AWG Teller ve Kablolar
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| renk: | Siyah |
| kullanım: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |
Yanmaz 1.5 mm Silikon Kauçuk İzoleli Tel Alev Direnci VDE (N) 2GFAF
| Anma gerilimi: | 300V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 180 ℃ |
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır tel |
Nickel Plated UL1333 FEP Flexible Insulated Wire 26AWG Copper
| Ürün adı: | UL1333 26AWG FEP İzolasyon Teli Kaplı Tel |
|---|---|
| renk: | Tüm renkler |
| Kondüktör: | Nikel kaplı Bakır |

