Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
UL3512 12AWG Yüksek sıcaklık uygulamaları için 660/0.08 konserve bakırlı süper yumuşak silikon yalıtımlı tel
| İletken malzemesi: | Kalaylı bakır tel |
|---|---|
| Çap: | 12AWG |
| Yalıtım malzemesi: | Silikon Kauçuk |
0.08mm Super Soft Silicone Wire 600V 200C UL3512 Tinned Copper Hybrid Battery Cable
| İletken malzeme: | Kalaylı bakır tel |
|---|---|
| Yalıtım malzemesi: | Lastik |
| Nominal Voltaj: | 600V |
Enerji depolama sistemleri için 1000V nominal voltaj ve büyük akımlı yüksek voltajlı silikon yalıtımlı tel
| İletken malzeme: | Bakır |
|---|---|
| Yalıtım malzemesi: | Lastik |
| İletken tipi: | Mahsur |
UL3512 High Temperature Silicone Insulated Wire with 200C Rating and Round Shape for Industrial Applications
| İletken malzeme: | Bakır |
|---|---|
| Yalıtım malzemesi: | Lastik |
| Nominal Voltaj: | 600 V |
UL3512 4/0AWG Silikon Kauçuk Tel 200C Isıya Dayanıklı 600V
| Temperature rating: | 200C |
|---|---|
| Shape: | ROUND |
| Diameter: | 4/0AWG |
8AWG UL3512 Silikon Kauçuk Tel 200C Konserve Bakır
| Temperature rating: | 200C |
|---|---|
| Conductor material: | Tinned Copper wire |
| Insulation material: | Silicone Rubber |
10AWG Silikon Kauçuk Tel 1050/0.08 Konserve Bakır UL758
| Conductor Material: | Tinned Copper wire |
|---|---|
| Insulation Material: | Silicone Rubber |
| Rated Voltage: | 600V |
2 AWG UL3512 Silikon Tel 200C Yüksek Sıcaklık Esnek Kablo
| Temperature rating: | 200C |
|---|---|
| Shape: | ROUND |
| Diameter: | 2 AWG |
1AWG UL3512 Silikon Kablo 200C 600V Tınarlı Bakır Yüksek Sıcaklık Kablosu
| Temperature rating: | 200C |
|---|---|
| Wire shape: | ROUND |
| AWG sizes: | 1AWG, 2 AWG, 4 AWG, 6 AWG, 8 AWG, 10AWG |
UL3512 3/0AWG Silikon Kablo 200C Isıya Dayanıklı Kalaylı Bakır Kablo
| Temperature rating: | 200C |
|---|---|
| Shape: | ROUND |
| Diameter: | 3/0 AWG |

