Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ tinned copper silicone electrical cable ] eşleşme 427 Ürünler.
UL3530 Yüksek sıcaklıklı silikon yalıtılmış tel 200C uygulamaları için tencerelenmiş bakır iletkenli
| İletken malzemesi: | Kalaylı bakır tel |
|---|---|
| Çap: | 1 AWG, 2 AWG, 4 AWG, 6 AWG, 8 AWG, 10 AWG, 12 AWG, 14 AWG, 16 AWG, 18 AWG, 20 AWG, 22 AWG, 24 AWG, 2 |
| Yalıtım malzemesi: | Yaklaşık 7 gün |
AWM 3071 Kalaylı Bakır Silikon Kauçuk İzoleli Tel Pirinç Pişirici Kurşun Tel
| İletken tipi: | telli |
|---|---|
| İletken Malzeme: | Bakır |
| Başvuru: | çeşitli |
26 / 0.254 UL758 1000Ft Kalaylı Bakır Silikon Tel 16AWG
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
20KV UL3239 Kalaylı Bakır Silikon Tel 2.5mm2 Kesit
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| İzolasyon Malzemesi: | Silikon kauçuk ekstrüde |
| İletken Malzemesi: | KALAYLI BAKIR |
VDE Bakır Silikon Kauçuk Kablo 450V Örgülü 3 Çekirdekli Xlpe Fiberglas
| iletken malzeme: | bakır veya kalaylı bakır |
|---|---|
| Uygulama: | Isıtma, motor, trafo sargıları ve benzeri, elektrikli alet, mekanik ve elektrikli makine vb. |
| Yalıtım malzemesi: | Fiberglas silikon tel |
Ev Aygıtlarında/Aydınlatmalarda/Sıcaklıkta Kullanılan Konserve Bakır Silikon Kauçuk İzole Tel
| Voltaj: | 600V |
|---|---|
| Sıcaklık: | 200°C |
| Standart: | UL758 |
Kalaylı Bakır Silikon Kauçuk İzoleli Tel Yüksek Sıcaklık Elektrikli Fırın Isıtma Örgülü
| İletken tipi: | telli |
|---|---|
| İletken Malzeme: | Bakır |
| Başvuru: | çeşitli |
8awg Kalaylı Bakır Esnek AWM Kablosu UL758 Silikon Kauçuk
| Nominal Gerilim: | 300V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
600V 150C Silikon Kauçuk İzoleli Kablo UL3134 Kalaylı Bakır
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
Kalaylı Bakır 18awg Silikon Kauçuk İzoleli Tel UL3134
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |

