Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ tinned copper silicone electrical cable ] eşleşme 427 Ürünler.
Çevre dostu 12 awg bağlantı kablosu, yüksek sıcaklık elektrik kablosu UL3240
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 200 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
Elektrik Motoru UL3512 için Yeşil 1.5mm Silikon Kauçuk İzoleli Tel
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 200℃ |
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır |
Mavi Kalaylı Bakır 22 Awg 600v Tel, Esnek Silikon Tel UL3529 150 ℃
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 150℃ |
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır |
Alev Geciktirici Silikon Kauçuk İzoleli Kablo, Elektrikli Isıtıcı Tel UL3222
| Nominal Gerilim: | 300V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
awm 22 Ölçer esnek UL3212 Isıya Dayanıklı Silikon Kauçuk İzoleli elektrik Teli
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
Isıtma ev aletleri İÇİN VDE 300V 0.35mm Silikon Kauçuk Tıbbi Tel UL758
| Nominal Gerilim: | 300V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 200 ℃ |
| Kondüktör: | Kalaylı bakır tel |
Siyah silikon yalıtılmış tel alev geriletici UL listelenmiş teneke bakır iletken tel ölçüsü 14awg
| Conductor Strand: | Stranded |
|---|---|
| UL Listed: | Yes |
| RoHS Compliant: | Yes |
UL Listelenen AWM UL3530 Silikon Kauçuk İzoleli Tel Yüksek Sıcaklık Dayanımı
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 150 ℃ VEYA 200 ℃ |
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır |
UL Listed 3050mm Silikon İzole Tintalı Bakır Tel 200C Sıcaklık Direnci ile
| Conductor Strand: | Stranded |
|---|---|
| Temperature Rating: | 200°C |
| Length: | 3050 |
Kalaylı Bakır İletkenli XLPE İzoleli Tel İHA Isıtıcı UL3321 150C
| Malzeme: | XLPE+ KALAYLI BAKIR |
|---|---|
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır |
| Standart: | UL758 |

