Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ tinned copper silicone electrical cable ] eşleşme 427 Ürünler.
Yüksek Sıcaklık Elektrik Kablo İzolasyonu Esnek AWM Kablosu UL 758 Standardı
| Nominal Gerilim: | 300V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
LED Aydınlatma için VDE 26 / 0.254 16AWG Silikon Kauçuk Tel UL3134
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
CCC 16AWG UL3134 Esnek Kauçuk İzoleli Tel Ev Aletleri
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
UL3134 Silikon Kauçuk İzoleli Tel 12AWG Aydınlatma İçin Kalaylı
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
Silikon Kauçuk kaplı UL3512 0.5-4.0sqmm Elektrik Esnek İzoleli Tel
| boyut: | 0.5-4.0sqmm |
|---|---|
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
| yalıtım: | Silikon lastik |
Çevre dostu 12 awg bağlantı teli, yüksek sıcaklık elektrik kablosu UL3240
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 200 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
Çevre dostu 12 awg bağlantı teli, yüksek sıcaklık elektrik kablosu UL3240
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 200 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
Yüksek sıcaklık esnek 20-26 Awg UL3140 Silikon Kauçuk İzoleli kalaylı bakır elektrik Teli
| Nominal Gerilim: | 300V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
200C 30KV Yumuşak Silikon Kauçuk İzoleli Tel UL3239 Özelleştirilmiş Renk
| Nominal Gerilim: | 3KV, 6KV, 10KV, 20, KV, 30KV |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 200 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
Süper Esnek Silikon Kauçuk Isıtıcı UL 3138 Aşınmaya Dayanıklı
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 150℃ |
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır |

