Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ thin insulated wire for home appliance ] eşleşme 884 Ürünler.
20awg yüksek sıcaklık 250C AWM UL1726 PFA Yalıtımlı Tel ısıtma kablosu
| Anma gerilimi: | 300V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 250 ℃ |
| İzolasyon: | PFA |
18awg 250C UL1727 Yağa Dayanıklı Yalıtımlı Tel Elektrik Teli
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 250 ℃ |
| İzolasyon: | PFA |
Yüksek Sıcaklık PFA Yalıtımlı Tel 26 AWG UL1859 Makara Ambalajı
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 150℃ |
| İzolasyon: | PFA |
UL3135 600V Fabrika Kaynağı Endüstriyel Makine Elektrikli Isıtma Elemanı Silikon İzoleli Bakır Tel Kablo
| ad: | Yüksek Gerilim Silikon Tel |
|---|---|
| İletken tipi: | Örgülü |
| Uygulama: | Ev Aletleri, Far |
UL758 Kalaylı Bakır Silikon İzoleli Isıtıcı Tel 600V, AWG için Ebat Çeşitleri ile
| ad: | Yüksek Gerilim Silikon Tel |
|---|---|
| İletken tipi: | Örgülü |
| Uygulama: | Ev Aletleri, Far |
Isıtıcı / Motor için 200C FEP Tel Kalaylı Bakır UL1330 22AWG Standart 300V
| İletken Tipi: | karaya oturmuş |
|---|---|
| Malzeme: | Bakır |
| yalıtım: | fep Yalıtım Kablosu |
22awg UL1180 yüksek sıcaklıkta hiçbiri çatlamış PTFE İzoleli Tel
| Anma gerilimi: | 300V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 200℃ |
| İzolasyon: | PTFE |
Telli İletken AWM3136 ile 26 AWG Yüksek Gerilim Silikon İzoleli Tel
| Adı: | Yüksek Gerilim Silikon Tel |
|---|---|
| Orkestra şefi: | Kalaylı Bakır |
| İletken tipi: | telli |
Isıtıcı için Yüksek Sıcaklık Elektrik FEP Tel Kalaylı Bakır 28AWG 600V / 200C
| İletken Tipi: | karaya oturmuş |
|---|---|
| Malzeme: | Bakır |
| yalıtım: | fep Yalıtım Kablosu |
UL1199 600V 200C İzoleli Nikel Kaplama Bakır Tel
| anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| anma sıcaklığı: | 200C |
| Teslimat süresi: | 7-15 Gün |

