Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ thin insulated wire for home appliance ] eşleşme 884 Ürünler.
Ev Aletlerinde / Aydınlatmada / Isıtıcıda Kullanılan Silikon Kauçuk İzoleli Tel Kalaylı Bakır Yüksek Sıcaklık Elektrik Telleri
| Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Sıcaklık: | 200°C |
| standart: | UL758 |
600V 150C Silicone Insulated Tinned copper Wire UL3138 for home appliance
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 600V |
| Nominal sıcaklık: | 150C |
Ev Aygıtlarında/Aydınlatmalarda/Sıcaklıkta Kullanılan Konserve Bakır Silikon Kauçuk İzole Tel
| Voltaj: | 600V |
|---|---|
| Sıcaklık: | 200°C |
| Standart: | UL758 |
Ev aletleri kablosu U L standart 300V 105c 22awg 1/0.65 kauçuk teller ve kablolar
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| renk: | Siyah |
| kullanım: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |
Mutfak ev aletleri telleri Silikon teller 24AWG 1/50mm teller ve kablolar
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| renk: | Siyah |
| kullanım: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |
VDE XLPE UL3512 Silikon İzoleli Tel 200C 600V Kalaylı Bakır Tel
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 600V |
| Nominal sıcaklık: | 200C |
UL3223 150C Fiberglass Silicone Insulated Wire 300V For Electrical Appliance
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 300V |
| Nominal sıcaklık: | 150C |
UL3512 Flexible Silicone Insulated Wire VDE XLPE 200C 600V 305m/ Roll
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 600V |
| Nominal sıcaklık: | 200C |
Elektrik Motorları Aydınlatma Silikon Kauçuk İzoleli Tel UL758 Kalaylı Bakır Kablo
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 600V |
| Nominal sıcaklık: | 150C |
AWM1331 İç İzolasyon Telleri Ev Mutfaklarında Kullanılan Beyaz Kalaylı Bakır Tel
| yalıtım: | Şubat |
|---|---|
| Kondüktör: | kalaylı bakır tel |
| OD: | 1,30-15,54 mm |

