Isıtıcı için Yüksek Sıcaklık Elektrik FEP Tel Kalaylı Bakır 28AWG 600V / 200C
FEP İzoleli Tel
390 görüşler
Şimdi iletişime geçin
Ziyaretçi mesajları Mesajınızı bırakın.
Şimdi iletişime geçin
Daha Fazla Bilgi
İlişkili Videolar
FEP İzoleli Tel
Isıtıcı için UL1333 FEP Kaplı Yüksek Gerilim Elektrik Teli Kalaylı Bakır 00:27
Isıtıcı için UL1333 FEP Kaplı Yüksek Gerilim Elektrik Teli Kalaylı Bakır
Awm1180 PTFE FEP İzoleli Tel Kablolar Siyah 300v 200c Ul758 Aydınlatma Ev Aletleri 00:22
Awm1180 PTFE FEP İzoleli Tel Kablolar Siyah 300v 200c Ul758 Aydınlatma Ev Aletleri
Yüksek Sıcaklık UL1332 FEP İzoleli Bakır Tel 00:23
Yüksek Sıcaklık UL1332 FEP İzoleli Bakır Tel
CCC Automobiles FEP Copper Wire 30awg UL1332 200V CSA FEP Insulated Cable 00:46
CCC Automobiles FEP Copper Wire 30awg UL1332 200V CSA FEP Insulated Cable
UL1330 600V Örgülü İletken FEP İzoleli Tel 200C Motor 00:39
UL1330 600V Örgülü İletken FEP İzoleli Tel 200C Motor
Aydınlatma için Yağ Direnci FEP İzolasyon Kalaylı Bakır Tel 300V 00:43
Aydınlatma için Yağ Direnci FEP İzolasyon Kalaylı Bakır Tel 300V
Buji İçin Şeffaf 15KV 0.35mm2 FEP İzoleli Tel 00:27
Buji İçin Şeffaf 15KV 0.35mm2 FEP İzoleli Tel
UL758 FEP Teli AWM1330 20AWG 600V/200C Isıtıcı / Ev Aletleri İçin Siyah 00:46
UL758 FEP Teli AWM1330 20AWG 600V/200C Isıtıcı / Ev Aletleri İçin Siyah
UL3530 Yüksek sıcaklıklı silikon yalıtılmış tel 200C uygulamaları için tencerelenmiş bakır iletkenli
Pil Kablosu
Enerji depolama sistemleri için 1000V nominal voltaj ve büyük akımlı yüksek voltajlı silikon yalıtımlı tel 00:43
Enerji depolama sistemleri için 1000V nominal voltaj ve büyük akımlı yüksek voltajlı silikon yalıtımlı tel
Pil Kablosu
UL3512 4/0AWG Silikon Kauçuk Tel 200C Isıya Dayanıklı 600V 00:45
UL3512 4/0AWG Silikon Kauçuk Tel 200C Isıya Dayanıklı 600V
AWM3135 Yüksek Sıcaklık Elektrikli Ultra Esnek Silikon İzoleli Tel Isı Korumalı 00:27
AWM3135 Yüksek Sıcaklık Elektrikli Ultra Esnek Silikon İzoleli Tel Isı Korumalı
Silikon İzoleli Tel
UL3122 Esnek Silikon Elektrik Tel 300V Çaplı İletici Kırmızı Siyah Beyaz Renk 00:43
UL3122 Esnek Silikon Elektrik Tel 300V Çaplı İletici Kırmızı Siyah Beyaz Renk