Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ thin insulated wire for home appliance ] eşleşme 884 Ürünler.
UL758 20AWG PFA İzoleli Tel 600V / 150C Kırmızı Isıtıcı Ev Aletleri Işık İçin
| Ürün adı: | PFA telleri |
|---|---|
| Kondüktör: | kalaylı bakır |
| yalıtım: | PFA telleri rubbe Yalıtım Kablosu |
Ev Aletleri için 305 Metrelik Rulolar Halinde 200C Sıcaklık ve 300V Gerilim Dereceli Isıya Dayanıklı UL3122 Silikon Yalıtımlı Bakır Tel
| İletken malzeme: | Bakır |
|---|---|
| Yalıtım malzemesi: | Lastik |
| Nominal Voltaj: | 300 V |
305m/Rulo Silikon Kauçuk İzoleli Tel UL3512 Kalaylı Bakır
| Ürün adı: | UL3512 |
|---|---|
| yalıtım: | Silikon lastik |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
Ev Aletleri İçin Örgülü İletkenli 20AWG UL1927 FEP İzoleli Tel
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| renk: | Özelleştirilmiş kabul |
| kullanım: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |
20AWG UL3142 150C 600V Silikon Yalıtım Teli 305m/ roll Kalaylı Bakır
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 600V |
| Nominal sıcaklık: | 150C |
30AWG 150C VDE Silikon İzoleli Tel UL3132 Kalaylı Bakır İletken Kablo
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 300V |
| Nominal sıcaklık: | 150C |
26awg XLPE 150C 600V Silikon İzoleli Tel UL3134 Kalaylı Bakır İletken Tel
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 600V |
| Nominal sıcaklık: | 150C |
16awg UL Silikon İzoleli Tel UL3138 Kalaylı Bakır İzoleli Tel
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 600V |
| Nominal sıcaklık: | 150C |
600V 150C UL758 Silikon İzoleli Tel UL3141 Bakır Elektrik Teli
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 600V |
| Nominal sıcaklık: | 150C |
150C Silikon Kauçuk İzoleli Tel UL3212 305m/ Rulo UL Kalaylı Bakır Kablo
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 600V |
| Nominal sıcaklık: | 150C |

