Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ thin insulated wire for home appliance ] eşleşme 884 Ürünler.
16 AWG silikon kauçuk Far sarı renk ile Esnek İzoleli Tel AWM3135
| İsim: | 16 AWG izoleli Tel |
|---|---|
| İletken Tipi: | karaya oturmuş |
| Başvuru: | Ev Aletleri, Far |
Far 600V UL 3137 için 150deg Silikon Kauçuk İzoleli Tel 24awg
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
UL5128 Mika İzoleli Tel 300V 450C 20 22 24AWG FEP Cam
| Kalem: | Mika yalıtımlı tel |
|---|---|
| yalıtım: | Mika + cam |
| Orkestra şefi: | Nikel kaplı bakır |
UL1333 300V 150C FEP yalıtımlı bakır tel 20AWG Ev Aygıtları Işık ısıtıcısı için
| Ürün adı: | FEP Yalıtımlı teller |
|---|---|
| Şef: | kalaylı bakır |
| Yalıtım: | FEP telleri kauçuk Yalıtım Kablosu |
VDE Sertifikası H05SJ-K Break Maker Ev Aletleri Için Fiberglas Örgülü Tel
| İzolasyon: | Silikon kauçuk |
|---|---|
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır |
| Boyutu: | 0.5-2.5mm |
ISO9001 250C Silikon İzoleli Tel Örgülü 600v Kalaylı Bakır
| ad: | Yüksek Gerilim Silikon Tel |
|---|---|
| İletken tipi: | Örgülü |
| Uygulama: | Ev Aletleri, Far |
Ev Aletleri Aydınlatma Isıtıcı için UL1333 300v 150C FEP İzoleli Bakır Tel 20AWG FT2
| Ürün adı: | FEP İzoleli teller |
|---|---|
| Kondüktör: | kalaylı bakır |
| yalıtım: | FEP teller kauçuk Yalıtım Kablosu |
Ev Aletleri ve Aydınlatma için Kablo Demeti için 18AWG 22AWG Awm3135 CCC
| ad: | Yüksek Gerilim Silikon Tel |
|---|---|
| İletken tipi: | Örgülü |
| Uygulama: | Ev Aletleri, Far |
AWM3135 Yüksek Sıcaklık Elektrikli Ultra Esnek Silikon İzoleli Tel Isı Korumalı
| ad: | Yüksek Gerilim Silikon Tel |
|---|---|
| İletken tipi: | Örgülü |
| Uygulama: | Ev Aletleri, Far |
UL3142 FT2 Elektrikli Silikon İzolasyon Teli 150C 600V Ev Aletleri İçin
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 600V |
| Nominal sıcaklık: | 150C |

