Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ thin insulated wire for home appliance ] eşleşme 884 Ürünler.
UL3140 20AWG 150C Silikon İzoleli Tel 305m/ Rulo Kalaylı Bakır Kablo
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 300V |
| Nominal sıcaklık: | 150C |
UL3122 Kalay Bakır İzoleli Teller 300V 200℃ UL758 Aydınlatma İçin
| Nominal Gerilim: | 300V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 200 ℃ |
| Standart: | UL758 |
silicone rubber insulated wire 12-30AWG for electrical appliance with blace red color
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 600V |
| Nominal sıcaklık: | 200C |
30AWG Ev Aletleri PFA İzoleli Tel 150V Kalaylı Bakır
| İletken tipi: | telli |
|---|---|
| İletken Malzeme: | Telli kalaylı bakır |
| Başvuru: | Isıtma, Endüstriyel, elektrikli cihaz, Kablolama, ev aletleri |
2.5mm 0.25mm FEP yalıtılmış tel 7.3N/mm2 Geniş sıcaklık aralığı için çekim gücü tel
| Impedance: | ≤20Ω/km |
|---|---|
| Flexibility: | ≥3D |
| Tensile Strength: | 7.3N/mm2 |
Ev Aletleri / Robot / İHA için Yüksek Gerilim XLPE Tel UL 3194 18AWG
| İletken Tipi: | karaya oturmuş |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| kullanım: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |
UL3166 125C XLPE Esnek İzoleli Tel 300V 125C VDE Örgülü Bakır
| Voltaj: | 300V |
|---|---|
| Sıcaklık: | 125C |
| Standart: | UL758 |
600V 150C UL3137 silicon rubber wire Tinned Copper Electric wire for electrical appliance
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 600V |
| Nominal sıcaklık: | 150C |
UL3173 125C Home Appliance XLPE Insulated Wire For UAV Robot
| yalıtım: | XLPE |
|---|---|
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
| Nominal Gerilim: | 600V |
Ev Aletleri için IATF Fiberglas İzoleli Bakır Tel 20AWG 600V UL3069
| Ürün adı: | UL3069 |
|---|---|
| yalıtım: | silikon lastik |
| orkestra şefi: | kalaylı bakır |

