Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ thin insulated wire for home appliance ] eşleşme 884 Ürünler.
200C UL Silicone Rubber Insulated Wire UL3240 305m/ Roll Tinned Copper Wire
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 600V |
| Nominal sıcaklık: | 200C |
150C UL 305m/ Roll Tinned Copper Wire UL3239 6KV 10KV Silicone Insulated Wire
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 300V |
| Nominal sıcaklık: | 150C |
12-18awg 600V UL3134 Silikon İzoleli Tel 150C Kalaylı Bakır İletken Tel
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 600V |
| Nominal sıcaklık: | 150C |
Fiberglass Nickel Plated Copper Wire 150C UL3130 Silicone Rubber Insulated Wire
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 300V |
| Nominal sıcaklık: | 150C |
300V 20AWG 150C Silikon İzoleli Tel UL3140 Kalaylı Bakır Elektrik Teli
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 300V |
| Nominal sıcaklık: | 150C |
Ev Aletleri için VDE8298 250 Derece PFA İzoleli Tel Bakır İletken
| Ürün adı: | PFA Tel |
|---|---|
| anma gerilimi: | 450/750V |
| Orkestra şefi: | nikel bakır |
UL3122 Silikon kauçuk tel 300V 200o C FT2 Ev aletlerinde yaygın olarak kullanılır Elektrikli teller
| Ürün Adı: | Silikon kauçuk tel ve kablolar |
|---|---|
| Kondüktör: | Bakır |
| yalıtım: | Silikon kauçuk |
150C UL Silikon yalıtılmış tel 305m/ Rulo Doldurulmuş Bakır Tel UL3239 6KV 10KV
| yalıtım: | Silikon kauçuk |
|---|---|
| İsimlendirilmiş voltaj: | 300V |
| İsimlendirilmiş sıcaklık: | 150C |
30-16AWG UL3728 Silikon Kauçuk İzoleli Tel 305m / rulo
| yalıtım: | çift silikon kauçuk |
|---|---|
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
| boyut: | 30-16AWG |
UL3135 VDE 200C 600V Kalaylı Bakır Kablo Silikon Kauçuk İzoleli Tel 305m/rulo
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 600V |
| Nominal sıcaklık: | 200C |

