Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ 305m roll ul tinned copper wire ] eşleşme 768 Ürünler.
200C 30KV Yumuşak Silikon Kauçuk İzoleli Tel UL3239 Özel Renk
| Nominal Gerilim: | 3KV, 6KV, 10KV, 20, KV, 30KV |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 200 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
Elektrikli Aletler İçin Yangına Dayanıklı Anti - Asit 18 AWG Esnek İzoleli Tel
| Adı: | AWM3289 |
|---|---|
| Yalıtım malzemesi: | XLPE |
| Orkestra şefi: | Kalaylı Bakır |
Çevre dostu 12 awg bağlantı kablosu, yüksek sıcaklık elektrik kablosu UL3240
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 200 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
Elektrik Motoru UL3512 için Yeşil 1.5mm Silikon Kauçuk İzoleli Tel
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 200℃ |
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır |
Yangın Geciktirici 28 AWG Bağlama Teli, XLPE İzoleli Güç Kablosu
| Adı: | XLPE elektrik teli |
|---|---|
| İzolasyon: | XLPE |
| Orkestra şefi: | Kalaylı Bakır |
UL3289 28AWG XLPE Kanca Kadar Tel Fabrika kaynağı beyaz XLPE yalıtımlı bakır iletken elektrik teli
| Adı: | XLPE tel |
|---|---|
| İzolasyon: | XLPE |
| Orkestra şefi: | Kalaylı Bakır |
UL3289 24AWG XLPE Kanca Kadar Tel kırmızı XLPE yalıtımlı bakır iletken elektrik teli
| Adı: | XLPE tel |
|---|---|
| İzolasyon: | XLPE |
| Orkestra şefi: | Kalaylı Bakır |
Çevre dostu 12 awg bağlantı teli, yüksek sıcaklık elektrik kablosu UL3240
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 200 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
Çevre dostu 12 awg bağlantı teli, yüksek sıcaklık elektrik kablosu UL3240
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 200 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |

