Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ 305m roll ul tinned copper wire ] eşleşme 768 Ürünler.
Yeşil Isıya Dayanıklı Tel İzolasyon, 1.5mm Esnek Kurşun Tel VDEH05SJ-K
| Anma gerilimi: | 450V / 750V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 180 ℃ |
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır tel |
Yanmaz 1.5 mm Silikon Kauçuk İzoleli Tel Alev Direnci VDE (N) 2GFAF
| Anma gerilimi: | 300V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 180 ℃ |
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır tel |
Ev 2 Çekirdekli Elektrik Teli, FEP / PFA Endüstriyel Elektrikli Tel ve Kablo
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 200 ℃ |
| yalıtım: | FEP veya PFA |
14awg elektrikli fırın için yüksek sıcaklık UL1331 Yalıtımlı Tel
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 150℃ |
| İzolasyon: | FEP |
Yüksek sıcaklık 1.5mm VDE8207 Yalıtımlı Tel dayanıklı yağa dayanıklı FEP kablosu
| Anma gerilimi: | 300V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 180 ℃ |
| İzolasyon: | FEP |
Çift İzolasyonlu Bakır FEP İzoleli Tel Yüksek Sıcaklık Kablosu 22 AWG
| İletken tipi: | telli |
|---|---|
| iletken malzeme: | Telli kalaylı bakır |
| Başvuru: | Isıtma, Endüstriyel, elektrikli cihaz, Kablolama, ev aletleri |
Fiberglas UL3122 Silikon Kauçuk İzolasyon Teli 200C 300V
| Ürün:% s: | silikon fiberglas örgülü teller |
|---|---|
| renk: | beyaz mavi siyah kırmızı sarı yeşil |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
Ev Aletleri İçin Yüksek Sıcaklık Silikon Kauçuk Tel 0.5mm UL Awm
| İletken tipi: | telli |
|---|---|
| İletken Malzeme: | Bakır |
| Başvuru: | çeşitli |
Ev CCC 305m Silikon İzoleli Kablo UL3122
| madde: | Fiberglas örgülü tel |
|---|---|
| yalıtım: | Silikon kauçuk + fiberglas |
| Kondüktör: | Kalay bakır |
26 AWG Ev Aletleri İçin Isıya Dayanıklı Silikon Kauçuk İzoleli Tel Kablo UL3135
| İletken tipi: | telli |
|---|---|
| İletken Malzeme: | Bakır |
| Başvuru: | çeşitli |

