Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ 305m roll ul tinned copper wire ] eşleşme 768 Ürünler.
Kırmızı UL3223 Silikon Kauçuk Kaplı Tel, Esnek Pirinç Ocak Teli Hava Direnci
| Nominal Gerilim: | 300V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
Far 300V UL3223 Silikon Kauçuk İzoleli Tel
| Nominal Gerilim: | 300V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
UL 1199 Özel Elektrik Teli İzoleli PTFE Tel Kablo 20 AWG
| İletken tipi: | telli |
|---|---|
| İletken Malzeme: | nikel kaplama/gümüş kaplama bakır tel |
| Başvuru: | Isıtma, Endüstriyel, elektrikli cihaz, Kablolama, ev aletleri |
Alev Geciktirici Silikon Kauçuk İzoleli Kablo, Elektrikli Isıtıcı Tel UL3222
| Nominal Gerilim: | 300V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
6 AWG ila 30 AWG Silikon Kauçuk İzoleli Tel Kaplı Esnek İzoleli Tel
| yalıtım: | silikon |
|---|---|
| Kondüktör: | kalaylı bakır tel |
| Adedi: | 3050 milyon |
Yüksek Sıcaklık Teli 18 AWG UL1330 200c 600V FEP Yalıtımlı Elektrikli Tel Kablo 2.17mm
| İletken Malzemesi: | Bükülü kalaylı bakır |
|---|---|
| İzolasyon Malzemesi: | FEP |
| renk: | gereklilik |
6 AWG ila 30 AWG Silikon Kauçuk İzoleli Tel Kaplı Esnek İzoleli Tel
| yalıtım: | Silikon |
|---|---|
| Şoför: | kalaylı bakır tel |
| MOQ: | 3050 milyon |
Bakır İletken UL3289 18AWG 600V XLPE İzoleli Kablo
| ad: | XLPE teli |
|---|---|
| yalıtım: | XLPE |
| İletken Yapısı: | 7 / 0.10 7 / 0.127 7 / 0.16 11 / 0.16 21 / 0.18 41 / 0.254 105 / 0.254 133 / 0.45 |
Yanmaz 1.5 mm Silikon Kauçuk İzoleli Tel Alev Direnci VDE (N) 2GFAF
| Anma gerilimi: | 300V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 180 ℃ |
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır tel |
Led Işık İçin 0.75 mm Esnek Silikon Kauçuk Kaplamalı Esnek Tel VDEH05S-K
| Anma gerilimi: | 300V / 500V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 180 ℃ |
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır tel |

