Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ 305m roll ul tinned copper wire ] eşleşme 768 Ürünler.
600 volt tel UL3240 küçük ev aletleri için silikon kauçuk yalıtımlı tel
| İzolasyon: | Silikon kauçuk |
|---|---|
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır |
| Boyutu: | 28-10AWG |
22AWG esnek tel UL3136 silikon kauçuk yalıtımlı tel katı iletken
| İzolasyon: | Silikon kauçuk |
|---|---|
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır |
| Boyutu: | 26AWG, 24AWG, 22AWG, 20AWG |
ROHS REACH Raporu ile 0.75mm UL3512 Silikon İzoleli Kablo
| Voltaj: | 600V |
|---|---|
| Sıcaklık: | 200C |
| Standart: | UL758 |
600V UL758 PVC Sheathed Cable OD 10.66mm 105C UL1015 Pvc Flexible Cable
| yalıtım: | PVC |
|---|---|
| Kondüktör: | Kalaylı bakır tel |
| OD: | 1,90-10,66 mm |
600V AWM UL3512 8awg Silikon Kauçuk İzoleli Kablo
| Tek tel: | 0.05mm |
|---|---|
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
| yalıtım: | Silikon lastik |
26AWG Pvc Insulated Cable UL1015 600V 105C Fire Resistant Cable
| Ürün adı: | PVC Tel |
|---|---|
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
| yalıtım: | PVC |
26AWG Pvc yalıtımlı kablo UL1015 600V 105C yangına dayanıklı kablo
| Ürün Adı: | pvc tel |
|---|---|
| Şoför: | Kalaylı Bakır |
| yalıtım: | PVC |
24awg UL3122 Silikon Kauçuk İzolasyon Kablosu Fiberglas Örgülü
| İletken Tipi: | telli |
|---|---|
| Yalıtım malzemesi: | Silikon Kauçuk ekstrüde |
| iletken malzeme: | kalaylı bakır |

