Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ 305m roll ul tinned copper wire ] eşleşme 768 Ürünler.
UL3289 22AWG XLPE Kanca Kayar Tel / XLPE yalıtımlı bakır iletken elektrik teli
| İzolasyon: | XLPE |
|---|---|
| Orkestra şefi: | Kalaylı Bakır |
| İletken Yapısı: | 7 / 0.10 7 / 0.127 7 / 0.16 11 / 0.16 21 / 0.18 41 / 0.254 105 / 0.254 133 / 0.45 |
Çevre dostu 12 awg bağlantı teli, yüksek sıcaklık elektrik kablosu UL3240
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 200 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
Çevre dostu 12 awg bağlantı teli, yüksek sıcaklık elektrik kablosu UL3240
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 200 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
Awm3289 28AWG XLPE İzoleli Elektrik Kablosu 11.66mm
| ad: | XLPE teli |
|---|---|
| yalıtım: | XLPE |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
200C UL3122 Fiberglass Insulation Electrical Wire 2.66mm Dia For Heating Lead
| yalıtım: | Cam Elyaf ve Silcicone Kauçuk |
|---|---|
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
| İletken tipi: | Örgülü |
Copper Headlamp 3135 22AWG Flexible Insulated Wire 200C CCC Silicone Rubber
| ad: | esnek silikon tel |
|---|---|
| İletken tipi: | Örgülü |
| Uygulama: | Far, Kahve makinesi, Mikrodalga Fırın |
UL3074 12 AWG Elektrik Teli, Isıya Dayanıklı Elektrik Teli 8 Renk İsteğe Bağlı
| Adı: | Silikon tel yalıtımlı cam elyafı |
|---|---|
| Orkestra şefi: | Kalaylı Bakır |
| Anma gerilimi: | 600V |
600V Yüksek Gerilim İnce Kurşun Tel, FEP İzoleli Tel UL1901 200 ℃
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 200℃ |
| İzolasyon: | FEP |
Hafif 18 Awg Örgülü Tel, XLPE Esnek Bağlantılı Tel Alkali Direnci
| Adı: | XLPE tel |
|---|---|
| Modeli: | AWM3321 |
| İzolasyon: | XLPE |
Dayanıklı 22 Gauge Bağlama Teli / Otomotiv Bağlama Teli 125 ℃ Sıcaklık Aralığı
| Adı: | XLPE elektrik teli |
|---|---|
| Modeli: | AWM3271 |
| İzolasyon: | XLPE |

