Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ 305m roll ul tinned copper wire ] eşleşme 768 Ürünler.
Nikel Kaplama Bakır İletkenli Çok Renkli Süper Esnek İzoleli Tel
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 200C |
| İzolasyon: | Silikon kauçuk |
1.68-2.69mm OD Fiberglas Örgülü Tel Tinner Bakır İletken AWM 3122 16-26AWG
| madde: | Fiberglas örgülü tel |
|---|---|
| yalıtım: | Silikon kauçuk + fiberglas |
| Kondüktör: | Kalay bakır |
UAV Robot için VDE FEP İzoleli Tel 200C Yüksek Gerilim Elektrik Teli UL1332
| anma gerilimi: | 300V |
|---|---|
| anma sıcaklığı: | 200℃ |
| yalıtım: | FEP |
UL Sertifikalı Esnek İzoleli Tel ve Kablo Silikon Kauçuk İzolasyon
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 150C |
| İzolasyon: | Silikon kauçuk |
Elektrikli Aletler Silikon İzoleli Tel Örgülü İletkenli Süper Esnek
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 200C |
| İzolasyon: | Silikon kauçuk |
200C 30KV Yumuşak Silikon Kauçuk İzoleli Tel UL3239 Özelleştirilmiş Renk
| Nominal Gerilim: | 3KV, 6KV, 10KV, 20, KV, 30KV |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 200 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
XLPE Endüstriyel Makine İçin Askı Teli 18AWG 0.30-7.60mm Çap
| madde: | XLPE Bağlama teli |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 600-750V |
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
Yüksek Dirençli Fiberglas Örgülü Tel AWM 3123 Mikrodalga Fırın Uygulaması
| Madde: | Fiberglas örgülü tel |
|---|---|
| İzolasyon: | Silikon kauçuk + cam elyafı |
| Orkestra şefi: | Kalaylı bakır |
20AWG UL3122 Fiberglas Örgülü Korumalı İzoleli Tel
| yalıtım: | Cam Elyaf ve Silcicone Kauçuk |
|---|---|
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
| İletken tipi: | Örgülü |
CCC 7.60mm 18AWG XLPE Endüstriyel Makine İçin Bağlama Teli
| madde: | XLPE Bağlama teli |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 600-750V |
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |

