Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ 305m roll ul tinned copper wire ] eşleşme 768 Ürünler.
150C Silikon Kauçuk İzoleli Tel UL3212 305m/ Rulo UL Kalaylı Bakır Kablo
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 600V |
| Nominal sıcaklık: | 150C |
200C UL Silicone Rubber Insulated Wire UL3240 305m/ Roll Tinned Copper Wire
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 600V |
| Nominal sıcaklık: | 200C |
150C UL3133 Silikon Test Kurşun Teli 305m/ Rulo VDE Kalaylı Bakır Kablo
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 600V |
| Nominal sıcaklık: | 150C |
AWM1331 İç İzolasyon Telleri Ev Mutfaklarında Kullanılan Beyaz Kalaylı Bakır Tel
| yalıtım: | Şubat |
|---|---|
| Kondüktör: | kalaylı bakır tel |
| OD: | 1,30-15,54 mm |
150C UL 305m/ Roll Tinned Copper Wire UL3239 6KV 10KV Silicone Insulated Wire
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 300V |
| Nominal sıcaklık: | 150C |
305m/ Rulo UL3123 Silikon İzoleli Bakır Kablo Ev Aletleri Kalaylı Bakır Tel
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 600V |
| Nominal sıcaklık: | 150C |
305m/Rulo Silikon Kauçuk İzoleli Tel UL3512 Kalaylı Bakır
| Ürün adı: | UL3512 |
|---|---|
| yalıtım: | Silikon lastik |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
UL 200C Silicone Rubber Insulated Wire UL3512 305m/ Roll High Temp Silicone Wire
| Ürün adı: | UL3512 |
|---|---|
| yalıtım: | Silikon lastik |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
150C UL 305m/ Rulo Silikon İzoleli Tel UL3239 6KV 10KV Kalaylı Bakır Tel
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 300V |
| Nominal sıcaklık: | 150C |
150C UL Silikon yalıtılmış tel 305m/ Rulo Doldurulmuş Bakır Tel UL3239 6KV 10KV
| yalıtım: | Silikon kauçuk |
|---|---|
| İsimlendirilmiş voltaj: | 300V |
| İsimlendirilmiş sıcaklık: | 150C |

