Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ 305m roll ul tinned copper wire ] eşleşme 768 Ürünler.
UL3289 14AWG Fabrika satış beyaz endüstriyel makine XLPE yalıtımlı kablo tel
| Adı: | XLPE tel |
|---|---|
| Modeli: | AWM3289 |
| İzolasyon: | XLPE |
UL3289 12AWG Fabrika satış kırmızı endüstriyel makine XLPE yalıtımlı kablo tel
| Adı: | XLPE tel |
|---|---|
| Modeli: | AWM3289 |
| İzolasyon: | XLPE |
Awm3417 XLPE Kanca Kadar Tel Yüksek Direnç Bakır Kablo Ev Mutfak Uygulamalı
| Madde: | XLPE bağlama teli |
|---|---|
| İzolasyon: | XLPE |
| Orkestra şefi: | Kalaylı bakır tel |
16-30 Awg Yüksek Sıcaklık Fiberglas Örgülü Tel UL3068 UL Belgeli Anti Yağ
| Nominal Gerilim: | 300V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| yalıtım: | Cam elyaf |
600V Yüksek Gerilim İnce Kurşun Tel, FEP İzoleli Tel UL1901 200 ℃
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 200 ℃ |
| yalıtım: | FEP |
Halojensiz UL3289 XLPE İzoleli Tel Bakır İletken 6000VAC
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 600-750V |
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
1.25mm Silikon Kauçuk Fiberglas Örgülü Tel UL3135 Örgülü
| ad: | Yüksek Gerilim Silikon Tel |
|---|---|
| İletken tipi: | Örgülü |
| Uygulama: | Ev Aletleri, Far |
Çok AWG Silikon İzoleli Kablo 1 Çekirdek İletken 2.08mm
| ad: | Yüksek Gerilim Silikon Tel |
|---|---|
| İletken tipi: | Örgülü |
| Uygulama: | Ev Aletleri, Far |
200C UL3122 Fiberglass Insulation Electrical Wire 2.66mm Dia For Heating Lead
| yalıtım: | Cam Elyaf ve Silcicone Kauçuk |
|---|---|
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
| İletken tipi: | Örgülü |
Industrial Proof Headlamp Flexible Insulated Wire UL3135 Silicone Rubber Wire
| tip: | yalıtım |
|---|---|
| İletken tipi: | Örgülü |
| Uygulama: | Ev Aletleri, Far |

