Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ 305m roll ul tinned copper wire ] eşleşme 768 Ürünler.
AWM3271 26AWG kalaylı bakır ile beyaz XLPE Hook Up Wire
| Adı: | XLPE elektrik teli |
|---|---|
| İzolasyon: | XLPE |
| Orkestra şefi: | Kalaylı Bakır |
AWM3271 24AWG kalaylı bakır ile siyah XLPE Kanca Up Tel Çin fabrika kaynağı
| Adı: | XLPE elektrik teli |
|---|---|
| Orkestra şefi: | Kalaylı Bakır |
| Çapı: | 1.86-9.90 mm |
AWM3271 18AWG kahverengi ev aletleri XLPE Kanca Kayar Tel Kalaylı Bakır
| Adı: | XLPE elektrik teli |
|---|---|
| Modeli: | AWM3271 |
| Orkestra şefi: | Kalaylı Bakır |
18AWG Elektrikli Silikon İzoleli Tel UL3367 Standart Isıtıcılar İçin Rulo Başına 305
| Madde: | Silikon yalıtımlı tel |
|---|---|
| Orkestra şefi: | Kalaylı Bakır |
| OD: | 1.38-2.07 mm |
16-30 Awg Yüksek Sıcaklık Fiberglas Örgülü Tel UL3068 UL Belgeli Anti Yağ
| Nominal Gerilim: | 300V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| yalıtım: | Cam elyaf |
UL3071 Yüksek Sıcaklık Fiberglas İzoleli Bakır Tel 18/16/14 AWG Kırmızı Renk
| Adı: | fiberglas örgülü silikon tel |
|---|---|
| Modeli: | AWM3071 |
| İzolasyon: | Cam Elyafı ve Silikon Kauçuk |
Yangın Yalıtımı XLPE Bakır Kablo, 28 AWG Ul Kancalı Tel Yırtılma Direnci
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 150℃ |
| Standart: | UL758 |
Mavi Kalaylı Bakır 22 Awg 600v Tel, Esnek Silikon Tel UL3529 150 ℃
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 150℃ |
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır |
Kalaylı Bakır İletken UL3321 ile Esnek 16 Awg XLPE Kanca
| Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Sıcaklık: | 150℃ |
| Standart: | UL758 |
CCC Sertifikası Fiberglas Fırın 300/500V 180C Bakır İzoleli
| Anma gerilimi: | 300 / 500v |
|---|---|
| Nominal ısı: | 180C |
| İzolasyon: | Silikon kauçuk ve cam elyaf örgü |

