Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ 305m roll ul tinned copper wire ] eşleşme 768 Ürünler.
Kalaylı Bakır 28 AWG ile Alev Geciktirici Kırmızı XLPE Esnek İzoleli Tel
| Yalıtım Malzemesi: | XLPE |
|---|---|
| Kondüktör: | Kalaylı Bakır |
| Anma gerilimi: | 600-750V |
Siyah 24 AWG XLPE Esnek İzoleli Tel Kablo Kalaylı Bakır İletken AWM 3289
| Kondüktör: | Kalaylı Bakır |
|---|---|
| Anma gerilimi: | 600-750V |
| Anma Sıcaklığı: | 150°C |
2.5mm2 UL3135 20AWG Esnek Elekrik Tel Kalaylı Bakır
| Uygulamalar: | endüstriyel güç, ev aletleri |
|---|---|
| Renkler: | Tüm renkler |
| Standart: | UL 758 |
UL3122 Fiberglas Örgülü Korumalı İzoleli Tel Isıtma Kablosu 300V
| yalıtım: | Cam Elyaf ve Silcicone Kauçuk |
|---|---|
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
| İletken tipi: | Örgülü |
Silikon Kauçuk Fiberglas Örgülü Tel Yüksek Sıcaklığa Dayanıklı 600V 200C UL3071
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 200C |
| İzolasyon: | Silikon kauçuk ve cam elyaf örgü |
Süper Esnek Silikon İzoleli Tel Ve Kablo Mavi Renk UL3135 600V 200C
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 200C |
| Adı: | silikon bakır tel |
Kırmızı Silikon Flex Kablo / Silikon Kaplamalı Elektrik Teli 300V 150C UL3132
| Anma gerilimi: | 300V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 150C |
| İzolasyon: | Silikon kauçuk |
Kahve Makinesi Yüksek Sıcaklık Kurşun Teli, Fiberglas Örgülü Elektrik Teli
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 200C |
| İzolasyon: | Silikon kauçuk ve cam elyaf örgü |
Kalaylı Bakır Iletken XLPE Ev Aletleri Için 22 Ölçer AWM3321
| Modeli: | AWM3321 |
|---|---|
| İzolasyon: | XLPE |
| Orkestra şefi: | Kalaylı Bakır |
Kalaylı Bakır UL3271 Asit Direnci ile Sağlam 26 AWG XLPE Kanca
| Modeli: | AWM3271 |
|---|---|
| Orkestra şefi: | Kalaylı Bakır |
| İletken Yapısı: | 7 / 0.1 7 / 0.127 7 / 0.16 11 / 0.16 17 / 0.16 21 / 0.18 26 / 0.254 No./mm |

