Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ 305m roll ul tinned copper wire ] eşleşme 768 Ürünler.
Ev Aletleri UL3135 için Ultra Esnek Silikon İzoleli Telli Isı Yalıtım Kablosu
| Adı: | Esnek Silikon İzoleli Tel |
|---|---|
| Orkestra şefi: | Kalaylı Bakır |
| Standart: | UL758 |
22 Awg Silikon Fiberglas İzoleli Bakır Tel UL 3122 Yüksek Sıcaklığa Dayanıklı
| Gerilim: | 300V |
|---|---|
| Sıcaklık: | 200C |
| İzolasyon: | Silikon kauçuk |
Isıya Dayanıklı Yüksek Sıcaklık Silikon Kablo, 18-12 AWG Çok Telli Silikon Tel
| Adı: | Yüksek Sıcaklık Silikon Tel |
|---|---|
| Modeli: | AWM3134 |
| İzolasyon: | Silikon kauçuk |
16-32AWG Esnek Yalıtımlı Tel Kalaylı Bakır İletken UL1860
| Anma gerilimi: | 150V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 200℃ |
| İzolasyon: | PFA |
16-32AWG Esnek İzoleli Tel Kalaylı Bakır İletken UL1860
| Nominal Gerilim: | 150V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 200 ℃ |
| yalıtım: | PFA |
UL758 10AWG XLPE Bağlama Teli Alkali Direnci AWM3321
| ad: | XLPE teli |
|---|---|
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
| boyut: | 30-2 AWG |
Kalaylı Bakır İletkenli UL3133 ile Kırmızı 22 AWG Silikon İzoleli Tel
| Adı: | 22 AWG Silikon İzoleli Tel |
|---|---|
| İzolasyon: | Silikon kauçuk |
| Orkestra şefi: | Kalaylı Bakır |
Beyaz Renkli Elektrikli Ocak Teli, UL3075 10 Awg Örgülü Bakır Tel
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 200℃ |
| İzolasyon: | Cam elyaf |
22 AWG Telli Bakır Tel, Kırmızı Yüksek Gerilim Kurşun Tel UL3136 150 ° C
| Adı: | Silikon kauçuk tel |
|---|---|
| Modeli: | AMW3136 |
| İzolasyon: | Silikon kauçuk |
Telli İletken AWM3136 ile 26 AWG Yüksek Gerilim Silikon İzoleli Tel
| Adı: | Yüksek Gerilim Silikon Tel |
|---|---|
| Orkestra şefi: | Kalaylı Bakır |
| İletken tipi: | telli |

