Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ 305m roll ul tinned copper wire ] eşleşme 768 Ürünler.
12awg UL1570 yüksek sıcaklık 250C Yalıtımlı Tel nikel kaplı bakır tel
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 250 ℃ |
| İzolasyon: | PTFE |
Yeşil 14 AWG Silikon Kablo, Kalaylı Bakır İletken Silikon Hook Up Wire
| Adı: | Silikon kanca kadar tel |
|---|---|
| İletken tipi: | telli |
| Uygulama: | Ev Aletleri, Far |
AWM3135 Yüksek Sıcaklık Elektrikli Ultra Esnek Silikon İzoleli Tel Isı Korumalı
| ad: | Yüksek Gerilim Silikon Tel |
|---|---|
| İletken tipi: | Örgülü |
| Uygulama: | Ev Aletleri, Far |
Dayanıklı Esnek 18-26 Awg Bakır Tel / Isıya Dayanıklı Elektrik Teli UL3172
| Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Sıcaklık: | 200C |
| İzolasyon: | Fiberglas |
3.0mm Fiberglas Yalıtımlı Bakır Tel 180C Kahve Makinesi Halojen Ücretsiz
| Gerilim: | 300V / 500V |
|---|---|
| Sıcaklık: | 180C |
| İzolasyon: | Fiberglas |
yüksek sıcaklık 18awg UL sertifikası Yalıtımlı Tel UL1332
| Gerilim: | 300V |
|---|---|
| Sıcaklık: | 200C |
| İzolasyon: | FEP |
24 Ölçer Yüksek Gerilim Silikon Tel, Silikon Elektrik Kablosu Yanmaz
| Adı: | Yüksek Gerilim Silikon Tel |
|---|---|
| İletken tipi: | telli |
| Uygulama: | Ev Aletleri, Far |
Çok Renkli Silikon Hoparlör Kablosu / Yüksek Sıcaklık Elektrik Teli 22 AWG
| Adı: | Yüksek Sıcaklık Elektrik Teli |
|---|---|
| İletken tipi: | telli |
| Uygulama: | Ev Aletleri, Far |
20 Ayar Telli Silikon İzoleli Tel UL758 Standart Alkali Direnci
| Adı: | 20 ayar silikon tel |
|---|---|
| İletken tipi: | telli |
| Uygulama: | Ev Aletleri, Far |
100m/ Rulo UL3239 Silikon Kauçuk Tel Yüksek Gerilim Silikon Tel 6KV
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| İzolasyon Malzemesi: | Silikon |
| İletken Malzemesi: | KALAYLI BAKIR |

