Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ 305m roll ul tinned copper wire ] eşleşme 768 Ürünler.
CCC 16AWG UL3134 Esnek Kauçuk İzoleli Tel Ev Aletleri
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
14awg UL3134 150C Esnek Silikon İzoleli Tel ROHS
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
Yüksek sıcaklık esnek 20-26 Awg UL3140 Silikon Kauçuk İzoleli kalaylı bakır elektrik Teli
| Nominal Gerilim: | 300V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
Kalaylı Bakır Silikon Kauçuk İzoleli Tel / Elektrikli Isıtma Bobini Teli UL3219
| Nominal Gerilim: | 300V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
Kalaylı Bakır Silikon Kauçuk İzoleli Tel / Elektrikli Isıtma Bobini Teli UL3219
| Nominal Gerilim: | 300V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
20awg esnek UL 3132 Silikon Kauçuk Yalıtımlı Tel kalaylı bakır tel
| Anma gerilimi: | 300V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 200℃ |
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır |
Elektronik Ekipman PVC Kılıflı Kablo, Yalıtımlı Güç Kablosu AWM1430 Dahili Kablolama
| İzolasyon: | XLPVC |
|---|---|
| Orkestra şefi: | Kalaylı bakır tel |
| OD: | 1.05-2.4mm |
2.5mm Esnek Elektrikli Bakır Kalaylı Tel Silikon Kauçuk İzoleli
| İletken tipi: | telli |
|---|---|
| İletken Malzeme: | Bakır |
| Başvuru: | çeşitli |
CCC 305m Ev Silikon İzoleli Kablo UL3122
| madde: | Fiberglas örgülü tel |
|---|---|
| yalıtım: | Silikon kauçuk + fiberglas |
| Kondüktör: | Kalay bakır |
600V 305m XLPE Bağlama Teli 22 Ölçü AWM3321 Kalaylı Bakır
| model: | AWM3321 |
|---|---|
| yalıtım: | XLPE |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |

