Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ tinned copper silicone electrical cable ] eşleşme 427 Ürünler.
16 awg 600V 105C UL1015 PVC İzoleli Bakır Tel Bağlantı Kablosu
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 105 ℃ |
| yalıtım: | PVC |
UL4291 Silikon Kauçuk Tel Kablolar 300V 200C FT2 Ev Aletleri Işığı
| Ürün adı: | silikon kauçuk kablolar |
|---|---|
| Kondüktör: | kalaylı bakır |
| yalıtım: | silikon kauçuk İzolasyon Kablosu |
Isı Ürün UL4297 için 20-26 Awg Yağa Dayanıklı Özel Elektrik Teli
| Nominal Gerilim: | 300V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | Kalaylı bakır tel |
Kalaylı Bakır İletken UL3321 ile Esnek 16 Awg XLPE Kanca
| Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Sıcaklık: | 150℃ |
| Standart: | UL758 |
Bina için 150C UL758 Ev Elektrik Silikon Kablo 26AWG VDE
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| renk: | Yeşil |
| kullanım: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |
UL20262 FEP Multi Core Wire 300V 200C High Temperature with Tinned Copper Conductor for UAV Robot and 3D Printer Wiring
| İletken malzemesi: | Kalaylı bakır |
|---|---|
| Çap seçenekleri: | 2X22, 2X18, 2X20, 3X18, 3X20, 3X22, 4X18, 4X20, 4X22, 5X18, 5X20, 5X22, 6X18, 6X20, 6X22, 7X18, 7X20 |
| Yalıtım malzemesi: | Şubat |
305m / rulo 26AWG UL3172 Fiberglas Örgülü Silikon Tel
| yalıtım: | Silikon |
|---|---|
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
| boyut: | 18-26AWG |
200C Yüksek Sıcaklık UL3122 18AWG Elektrikli XLPE Kablo 300V
| ad: | Silikon Tel |
|---|---|
| model: | AWM3122 |
| yalıtım: | XLPE |
Fiberglas UL3122 Silikon Kauçuk İzolasyon Teli 200C 300V
| Ürün:% s: | silikon fiberglas örgülü teller |
|---|---|
| renk: | beyaz mavi siyah kırmızı sarı yeşil |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
Saç Kurutma Makinesi 26 AWG için Ultra İnce Elektrik PFA İzoleli Tel Yüksek Sıcaklık
| İletken tipi: | telli |
|---|---|
| İletken Malzeme: | Telli kalaylı bakır |
| Başvuru: | Isıtma, Endüstriyel, elektrikli cihaz, Kablolama, ev aletleri |

