Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ tinned copper silicone electrical cable ] eşleşme 427 Ürünler.
10KV UL3122 Flexible Electrical Wire 300V 200C Silicone Rubber Wire
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| İzolasyon Malzemesi: | Silikon kauçuk ekstrüde |
| İletken Malzemesi: | KALAYLI BAKIR |
Buzdolabı İçin Isı Direnci Silikon Kauçuk İzoleli Tel 12 Awg 600V
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
100m/ Rulo UL3239 Silikon Kauçuk Tel Yüksek Gerilim Silikon Tel 6KV
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| İzolasyon Malzemesi: | Silikon |
| İletken Malzemesi: | KALAYLI BAKIR |
VDE 300V 0.35mm Silikon Kauçuk Medikal Tel UL758
| Nominal Gerilim: | 300V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 200 ℃ |
| Kondüktör: | Kalaylı bakır tel |
CSA Silikon Kauçuk 0.5-4.0sqmm Esnek İzoleli Tel UL3512
| boyut: | 0.5-4.0sqmm |
|---|---|
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
| yalıtım: | Silikon lastik |
1.25mm Silikon Kauçuk Fiberglas Örgülü Tel UL3135 Örgülü
| ad: | Yüksek Gerilim Silikon Tel |
|---|---|
| İletken tipi: | Örgülü |
| Uygulama: | Ev Aletleri, Far |
Elektrikli Aletler UL 3367 için 18 AWG Yüksek Sıcaklık Silikon Kauçuk İzoleli Tel
| Anma gerilimi: | 300V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 200℃ |
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır |
200.C UL Listed Silikon Kapalı Tel 0.08 Ceket Siyah Beyaz Kırmızı Mavi Kahverengi Yeşil
| Material: | Silicone |
|---|---|
| UL Listed: | Yes |
| Color: | Black, White, Red, Brown, Green, Blue |
Çift İzolasyonlu Bakır FEP İzoleli Tel Yüksek Sıcaklık Kablosu 22 AWG
| İletken tipi: | telli |
|---|---|
| iletken malzeme: | Telli kalaylı bakır |
| Başvuru: | Isıtma, Endüstriyel, elektrikli cihaz, Kablolama, ev aletleri |
14 AWG Esnek Silikon Kaplı Tel UL3135 Motor Isı Direnci Kablosu
| Malzeme: | KALAYLI BAKIRLI SİLİKON KAUÇUK |
|---|---|
| Kondüktör: | kalaylı bakır |
| Standart: | UL758 |

