Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ tinned copper silicone electrical cable ] eşleşme 427 Ürünler.
22awg UL3320 XLPE Yalıtımlı Kablo bağlantı teli UL sertifikaları
| Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Sıcaklık: | 90 ℃ |
| Standart: | UL758 |
Yangın Yalıtımı XLPE Bakır Kablo, 28 AWG Ul Kancalı Tel Yırtılma Direnci
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 150℃ |
| Standart: | UL758 |
Çifte katmanlı FEP yalıtımlı koruma tel Ul1332 Teflon tel FEP elektrik tel
| İletken Tipi: | karaya oturmuş |
|---|---|
| Renk: | Beyaz |
| Kullanımı: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |
Klima UL1007 için UL Listeli PVC İzoleli Bakır Tel / Pvc İzoleli Kablo
| Nominal Gerilim: | 300V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 80 ℃ |
| yalıtım: | PVC |
Voltaj 3050 Uzunluk Alev Geri Dayanıklı Silikon Tel CSA Sertifikalı Bakır İletici
| Flame Retardant: | Yes |
|---|---|
| Voltage Rating: | 600V |
| Jacket Thickness: | 0.08 |
200C Tinned Fiberglass Insulated Copper Wire 305m/ Roll UL3241
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 300V |
| Nominal sıcaklık: | 200C |
26AWG Pvc Insulated Cable UL1015 600V 105C Fire Resistant Cable
| Ürün adı: | PVC Tel |
|---|---|
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
| yalıtım: | PVC |
26AWG Pvc yalıtımlı kablo UL1015 600V 105C yangına dayanıklı kablo
| Ürün Adı: | pvc tel |
|---|---|
| Şoför: | Kalaylı Bakır |
| yalıtım: | PVC |
UL3219 0.78mm Silicone Rubber Insulated Wire 150C Nickel Copper Wire
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 300V |
| Nominal sıcaklık: | 150C |
Yeni Enerji Işıkları İçin 0.3MM UL3135 Silikon Kauçuk İzoleli Tel
| İletken tipi: | telli |
|---|---|
| İletken Malzeme: | Bakır |
| Başvuru: | çeşitli |

