Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ tinned copper silicone electrical cable ] eşleşme 427 Ürünler.
UL3135 600V 200C Silikon yalıtılmış tel 16AWG - 30AWG Elektrik tel kablosu
| İletken Tipi: | karaya oturmuş |
|---|---|
| Renk: | Beyaz |
| Kullanımı: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |
7 Çekirdek 200C FEP Yalıtımlı Tel Kontrol Kablosu Yüksek Gerilim UL4389
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 200℃ |
| İzolasyon: | FEP |
UL3122 Silicone Insulated Wire 300V 200C High Temperature 18 AWG for Home Appliance and Industrial Use
| İletken malzeme: | Bakır |
|---|---|
| Yalıtım malzemesi: | Silikon kauçuk |
| Nominal Voltaj: | 300 V |
Dayanıklı Esnek 18-26 Awg Bakır Tel / Isıya Dayanıklı Elektrik Teli UL3172
| Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Sıcaklık: | 200C |
| İzolasyon: | Fiberglas |
200C UL3122 Fiberglass Insulation Electrical Wire 2.66mm Dia For Heating Lead
| yalıtım: | Cam Elyaf ve Silcicone Kauçuk |
|---|---|
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
| İletken tipi: | Örgülü |
UL3075 600V Rated Voltage 200C Rated Temperature 10AWG Diametresi Yüksek Esnek Silikon Kauçuk Cam Elyaf Dikiş Tel
| İletken Malzeme: | Bakır |
|---|---|
| Çap: | 10AWG |
| Yalıtım Malzemesi: | Lastik |
22awg UL3320 XLPE İzoleli Kablo bağlantı teli UL sertifikaları
| Voltaj: | 600V |
|---|---|
| Sıcaklık: | 90 ℃ |
| Standart: | UL758 |
UL3069 Sertifikalı 150C Sıcaklık Direnci 600V Rated Voltaj 305m/rolde silikon cam lif örgü tel
| İletken malzemesi: | Bakır |
|---|---|
| Çap seçenekleri: | 20AWG, 22AWG, 24AWG, 26AWG |
| Yalıtım malzemesi: | Lastik |
Beyaz Renkli Elektrikli Ocak Teli, UL3075 10 Awg Örgülü Bakır Tel
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 200℃ |
| İzolasyon: | Cam elyaf |
10KV UL3304 Fiberglas Isıtma Ürünü Yüksek Gerilim İçin İzoleli Bakır Tel
| Gerilim: | 10000V |
|---|---|
| Sıcaklık: | 200C |
| İzolasyon: | Fiberglas |

