Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ tinned copper silicone electrical cable ] eşleşme 427 Ürünler.
Ev Aletleri İçin Yüksek Sıcaklık Silikon Kauçuk Tel 0.5mm UL Awm
| İletken tipi: | telli |
|---|---|
| İletken Malzeme: | Bakır |
| Başvuru: | çeşitli |
UL3142 FT2 Elektrikli Silikon İzolasyon Teli 150C 600V Ev Aletleri İçin
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 600V |
| Nominal sıcaklık: | 150C |
UL3223 150C Fiberglass Silicone Insulated Wire 300V For Electrical Appliance
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 300V |
| Nominal sıcaklık: | 150C |
2000ft / Roll UL3133 22Awg Silikon İzoleli Bakır Tel
| model: | UL3133 |
|---|---|
| İletken tipi: | Örgülü |
| Kondüktör: | Kalay bakır |
305m/ Rulo Fiberglas Nikel Kaplama Bakır Kablo UL3219 Silikon Kaplı Tel
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 300V |
| Nominal sıcaklık: | 150C |
200C UL3241 Fiberglas İzoleli Bakır Tel 305m / Rulo Yüksek Sıcaklık Silikon Kablo
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 300V |
| Nominal sıcaklık: | 200C |
UL 1726 Bakır PFA İzoleli Tel Elektrik Motoru Endüstriyel Isıtıcı İçin Sargı Teli
| İletken tipi: | telli |
|---|---|
| İletken Malzeme: | Telli kalaylı bakır |
| Başvuru: | Isıtma, Endüstriyel, elektrikli cihaz, Kablolama, ev aletleri |
Elektrikli Ürün için CCC 16AWG 600V VDE Silikon İzoleli Tel UL3212
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| renk: | Mavi/Beyaz/Kırmızı/Kahverengi/Sarı/Yeşil/Sarı Yeşil/Siyah |
| kullanım: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |
600V 150C UL758 Silikon İzoleli Tel UL3141 Bakır Elektrik Teli
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 600V |
| Nominal sıcaklık: | 150C |
UL758 Fiberglas Örgülü İzoleli Bakır Kablo 3068 Silikon Kauçuk 600v VDE
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| renk: | Yeşil |
| kullanım: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |

