Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ tinned copper silicone electrical cable ] eşleşme 427 Ürünler.
300/500V Multi Core Silikon Bakır Elektrik Kabloları 1mm 1.5mm 2.5mm 4mm 6mm 10mm
| İletken Tipi: | karaya oturmuş |
|---|---|
| Renk: | Beyaz |
| Kullanımı: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |
22 Awg Silikon Fiberglas İzoleli Bakır Tel UL 3122 Yüksek Sıcaklığa Dayanıklı
| Gerilim: | 300V |
|---|---|
| Sıcaklık: | 200C |
| İzolasyon: | Silikon kauçuk |
Ev 2 Çekirdekli Elektrik Teli, FEP / PFA Endüstriyel Elektrikli Tel ve Kablo
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 200 ℃ |
| yalıtım: | FEP veya PFA |
300V 150c 22awg Silikon Kaplı Bakır Tel UL758
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
| boyut: | 22AWG |
UL3512 Flexible Silicone Insulated Wire VDE XLPE 200C 600V 305m/ Roll
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 600V |
| Nominal sıcaklık: | 200C |
Yeşil Isıya Dayanıklı Tel İzolasyon, 1.5mm Esnek Kurşun Tel VDEH05SJ-K
| Anma gerilimi: | 450V / 750V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 180 ℃ |
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır tel |
Ev Aletleri İzoleli Hoparlör Teli, Kauçuk Test Kurşun Teli UL 4330
| Nominal Gerilim: | 300V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | Kalaylı bakır tel |
UL3122 Kalay Bakır İzoleli Teller 300V 200℃ UL758 Aydınlatma İçin
| Nominal Gerilim: | 300V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 200 ℃ |
| Standart: | UL758 |
Enerji depolama sistemleri için 1000V nominal voltaj ve büyük akımlı yüksek voltajlı silikon yalıtımlı tel
| İletken malzeme: | Bakır |
|---|---|
| Yalıtım malzemesi: | Lastik |
| İletken tipi: | Mahsur |
OEM 30 Awg Özel Elektrik Kablo Ve Kabloları Silikon Yalıtım 30V 150C Asit Direnci
| Nominal Gerilim: | 30V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | Kalaylı bakır tel |

