Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ tinned copper silicone electrical cable ] eşleşme 427 Ürünler.
UL 3134 18AWG 41 / 0.16mm Ev Aletleri İçin Esnek Silikon Kauçuk İzoleli Tel
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
UL 3134 16AWG 26 / 0.254mm Ev Aletleri için Esnek Silikon Kauçuk İzoleli Tel mavi siyah beyaz kırmızı
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
200C 30KV Yumuşak Silikon Kauçuk İzoleli Tel UL3239 Özel Renk
| Nominal Gerilim: | 3KV, 6KV, 10KV, 20, KV, 30KV |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 200 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
UL 3134 12AWG 19 / 0.47 Esnek Silikon Kauçuk İzoleli Tel aydınlatma ısıtıcısı İHA mavi siyah beyaz
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
16AWG 26 / 0.254 UL3134 Esnek Silikon Kauçuk İzoleli Tel motor mavi siyah beyaz
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
Motor kablosu 18AWG 41 / 0.16 UL3134 Esnek Silikon Kauçuk İzoleli Tel mavi siyah beyaz
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
UAV 150C 16AWG Esnek Silikon Kauçuk Tel UL3134 600V
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
SGS 12AWG Silikon Kauçuk İzoleli Tel UL3134 600V 150C
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
2 AWG UL3512 Silikon Tel 200C Yüksek Sıcaklık Esnek Kablo
| Temperature rating: | 200C |
|---|---|
| Shape: | ROUND |
| Diameter: | 2 AWG |
Buzdolabı İçin Isı Direnci Silikon Kauçuk İzoleli Tel 12 Awg 600V
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |

