Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ tinned copper silicone electrical cable ] eşleşme 427 Ürünler.
UL3728 Silikon Kauçuk Teller 300v 200C 16AWG FT2 Siyah Ev Aletleri Aydınlatma
| Ürün adı: | silikon kauçuk kablolar |
|---|---|
| Kondüktör: | kalaylı bakır |
| yalıtım: | silikon kauçuk İzolasyon Kablosu |
VDE H05S-K 180C Çizgili Esnek Elektrik Tel 0.75mm2 750V Konserve Bakır İletken
| İletken Tipi: | karaya oturmuş |
|---|---|
| İzolasyon malzemesi: | Silikon Kauçuk ekstrüde |
| İletken Malzeme: | Kalaylı Bakır |
Esnek çok çekirdekli VDE H05SS-F Silikon Kauçuk İzoleli Tel bağlama teli
| Anma gerilimi: | 450V / 750V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 180 ℃ |
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır tel |
UL3122 flexible silicone electrical wire for electrical wire with red black white color
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| İzolasyon Malzemesi: | Silikon kauçuk ekstrüde |
| İletken Malzemesi: | KALAYLI BAKIR |
250 derece silikon kauçuk yalıtımlı tel esnek çok çekirdekli tip ul4367
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 250 ℃ |
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır tel |
Kalaylı Bakır İletkenler İzoleli Tel 300V UL1592 Hava Direnci
| İzolasyon: | FEP |
|---|---|
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır |
| Boyutu: | 30AWG-16AWG |
UL3138 Esnek İzoleli Tel 10 AWG Kalaylı Bakırlı Silikon Tel
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Kondüktör: | Kalaylı Bakır |
| Size: | 18-9AWG |
UL3122 Fiberglas Örgülü Teller Silikon Kauçuk İzolasyon 305m / Rulo
| Modeli: | UL3122 |
|---|---|
| yalıtım: | Silikon lastik |
| Ceket: | Fiberglas |
2 Pins 16 Ölçer Yüksek Sıcaklık Tel, Silikon Ceketli Kablo 300V 200 ℃
| Nominal Gerilim: | 300V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 200 ℃ |
| Kondüktör: | Kalaylı bakır tel |
22awg UL3320 XLPE İzoleli Kablo bağlantı teli UL sertifikaları
| Voltaj: | 600V |
|---|---|
| Sıcaklık: | 90 ℃ |
| Standart: | UL758 |

