Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ tinned copper silicone electrical cable ] eşleşme 427 Ürünler.
600V 13AWG UL3071 Nikel Bakır Örgülü Kablo Örgülü Fiberglas
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| İzolasyon Malzemesi: | Silikon lastik |
| İletken Malzemesi: | KALAYLI BAKIR |
Kırmızı Silikon Flex Kablo / Silikon Kaplamalı Elektrik Teli 300V 150C UL3132
| Anma gerilimi: | 300V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 150C |
| İzolasyon: | Silikon kauçuk |
Yüksek Telli Elektrik Bağlantı Teli Silikon Kauçuk Kablo 600V 150 ° C AWM3132
| Adı: | Silikonlu Elektrik Teli |
|---|---|
| Modeli: | AWM3132 |
| İzolasyon: | Silikon kauçuk |
Led Işık İçin 0.75 mm Esnek Silikon Kauçuk Kaplamalı Esnek Tel VDEH05S-K
| Anma gerilimi: | 300V / 500V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 180 ℃ |
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır tel |
16-32AWG Esnek İzoleli Tel Kalaylı Bakır İletken UL1860
| Nominal Gerilim: | 150V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 200 ℃ |
| yalıtım: | PFA |
Kalaylı Bakır İletken Esnek İzoleli Tel UL 3239 Yüksek Gerilim 3KV 30KV Kablo
| İletken tipi: | telli |
|---|---|
| Yalıtım malzemesi: | Silikon Kauçuk ekstrüde |
| İletken malzeme: | Kalaylı Bakır |
Kalaylı Sıcaklık Aletleri Teli 2mm Silikon Kauçuk 600V Teller ve Kablolar
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| renk: | Siyah |
| kullanım: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |
26 AWG Ev Aletleri İçin Isıya Dayanıklı Silikon Kauçuk İzoleli Tel Kablo UL3135
| İletken tipi: | telli |
|---|---|
| İletken Malzeme: | Bakır |
| Başvuru: | çeşitli |
Ev Aletleri için Ultra Esnek Silikon İzoleli Tel Isıya Dayanıklı Kablo UL3135
| İletken tipi: | telli |
|---|---|
| İletken Malzeme: | Bakır |
| Başvuru: | çeşitli |
UL3512 12AWG Yüksek sıcaklık uygulamaları için 660/0.08 konserve bakırlı süper yumuşak silikon yalıtımlı tel
| İletken malzemesi: | Kalaylı bakır tel |
|---|---|
| Çap: | 12AWG |
| Yalıtım malzemesi: | Silikon Kauçuk |

