Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ thin insulated wire for home appliance ] eşleşme 884 Ürünler.
Ev Dekoratif 200 Derece için UL1710 PFA Silikon İzoleli Yüksek Sıcaklık Tel
| anma gerilimi: | 600v |
|---|---|
| anma sıcaklığı: | 200 derece |
| Teslimat süresi: | 7-15 Gün |
UL11628 PFA Telleri Mavi 600V 200C AWM11628 VW-1 Ev Aletleri PFA Kaplı Tel
| Ürün adı: | PFA telleri |
|---|---|
| Kondüktör: | kalaylı bakır |
| yalıtım: | FEP teller rubbe Yalıtım Kablosu |
Ev Aletleri UL3135 için Ultra Esnek Silikon İzoleli Telli Isı Yalıtım Kablosu
| Adı: | Esnek Silikon İzoleli Tel |
|---|---|
| Orkestra şefi: | Kalaylı Bakır |
| Standart: | UL758 |
8 Renk Bakır İletken Tel, Çapraz Bağlantılı Polietilen Tel 18AWG Awm3289
| Adı: | XLPE tel |
|---|---|
| İletken Yapısı: | 7 / 0.10 7 / 0.127 7 / 0.16 11 / 0.16 21 / 0.18 41 / 0.254 105 / 0.254 133 / 0.00 |
| Çapı: | 1.86-11.66 mm |
Yangın Yalıtımı XLPE Bakır Kablo, 28 AWG Ul Kancalı Tel Yırtılma Direnci
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 150℃ |
| Standart: | UL758 |
Hafif 18 Awg Örgülü Tel, XLPE Esnek Bağlantılı Tel Alkali Direnci
| Adı: | XLPE tel |
|---|---|
| Modeli: | AWM3321 |
| İzolasyon: | XLPE |
Şirket tedarik sarı far XLPE Kanca Kadar Tel UL3289 20AWG
| Adı: | XLPE tel |
|---|---|
| Modeli: | AWM3289 |
| İzolasyon: | XLPE |
18AWG mavi far XLPE Hook Up Tel UL3289
| Adı: | XLPE tel |
|---|---|
| Orkestra şefi: | Kalaylı Bakır |
| İletken Yapısı: | 7 / 0.10 7 / 0.127 7 / 0.16 11 / 0.16 21 / 0.18 41 / 0.254 105 / 0.254 133 / 0.45 |
AWM3321 28AWG Fabrika kaynağı beyaz XLPE yalıtımlı çevre dostu tel
| İzolasyon: | XLPE |
|---|---|
| Orkestra şefi: | Kalaylı Bakır |
| Çapı: | 1.86-10.66 mm |
UL3321 sarı ve yeşil ışıklar XLPE Kanca Kadar Tel Çin fabrika kaynağı
| ad: | XLPE teli |
|---|---|
| yalıtım: | XLPE |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |

