Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ thin insulated wire for home appliance ] eşleşme 884 Ürünler.
Yumuşak silikon kablo ve teller 16awg 7/0.49mm kalaylı bakır teller
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| renk: | Mavi |
| kullanım: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |
UL3138 TV dahili bağlantı silikon teller 150c 18 awg teller
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| renk: | Mavi |
| kullanım: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |
Kablo elektrikli otomotiv kalaylı bakır teller 12awg 600V teller
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| renk: | Mavi |
| kullanım: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |
Mavi renkli kablolarda yüksek sıcaklık teli 10AWG 19/0.61 yalıtım kalınlığı 1.15mm
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| renk: | Mavi |
| kullanım: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |
UL1591 kaplı FEP İzoleli Tel 300V Isıtma için Kalaylı Bakır
| İletken tipi: | telli |
|---|---|
| İletken Malzeme: | Telli kalaylı bakır |
| Başvuru: | Isıtma, Endüstriyel, elektrikli cihaz, Kablolama, ev aletleri |
16-30 Awg Yüksek Sıcaklık Fiberglas Örgülü Tel UL3068 UL Belgeli Anti Yağ
| Nominal Gerilim: | 300V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| yalıtım: | Cam elyaf |
Elektrikli Aletler Silikon İzoleli Tel Örgülü İletkenli Süper Esnek
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 200C |
| İzolasyon: | Silikon kauçuk |
Süper Esnek Silikon Kauçuk Isıtıcı UL 3138 Aşınmaya Dayanıklı
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 150℃ |
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır |
Küf Geçirmez 12 AWG Silikon Kauçuk Yalıtımlı Tel Yüksek Sıcaklık Kablosu UL3253
| Nominal Gerilim: | 300V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 250 ℃ |
| Kondüktör: | Nikel kaplı bakır tel |
Ul Liste Yüksek Gerilim Kanca Kadar Tel, 22 Ölçer İzoleli Örgülü Bakır Tel
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Kondüktör: | Kalaylı Bakır |
| Boyut: | 26-1AWG |

