Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ high temperature silicone rubber tubing ] eşleşme 106 Ürünler.
Kahve Makinesi İçin Gıda Sınıfı Yüksek Sıcaklık Esnek Boru Silikon Kauçuk Kılıf
| Sıcaklık: | 180-250C |
|---|---|
| Voltaj: | 300-6000V |
| Ambalaj bilgileri: | Rulo başına 100m |
Far 600V UL 3137 için 150deg Silikon Kauçuk İzoleli Tel 24awg
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
Otomobil uygulamaları için 600V derecelendirme ve 200C sıcaklığa dirençli Süper Yumuşak 14AWG Silikon yalıtımlı tel
| İletken malzeme: | Kalaylı bakır tel |
|---|---|
| Çap: | 14AWG |
| Yalıtım malzemesi: | Silikon kauçuk |
6AWG UL3512 Silikon Tel Kablo 200C Isıya Dayanıklı Kalaylı Bakır Kablo
| Temperature rating: | 200C |
|---|---|
| Shape: | ROUND |
| Diameter: | 6AWG |
6 Core 7 Core 8 Core Silicone Insulated Multicore Wire with UL Standard and Copper Conductor for Heating Applications
| İletken malzeme: | Bakır |
|---|---|
| Yalıtım malzemesi: | Kauçuk, Silikon kauçuk |
| Nominal Voltaj: | 300 V |
VDE H05S-K 1.00mm2 Flexible Insulated Wire 450/750V High Voltage 180C
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| İzolasyon Malzemesi: | Silikon kauçuk ekstrüde |
| İletken Malzemesi: | KALAYLI BAKIR |
UL758 Standart Silikon Tel, 200°C sıcaklığa dayanıklı ve ev aletleri için konserve bakır iletken
| İletken malzemesi: | Kalaylı bakır tel |
|---|---|
| Çap: | 12 AWG, 20 AWG, 22 AWG, 14 AWG, 24 AWG, 8 AWG, 16 AWG, 18 AWG, 6 AWG, 2 AWG, 4 AWG, 26 AWG |
| Yalıtım malzemesi: | Yaklaşık 7 gün |
UL3069 Isıya Dayanıklı Tel, 600V Anma Gerilimi, 150°C Sıcaklık Derecesi ve Kalaylı Bakır İletkenli
| İletken malzemesi: | Bakır |
|---|---|
| Çap: | 20AWG, 22AWG, 24AWG, 26AWG |
| Yalıtım malzemesi: | Lastik |
UL3122 200C 300V 16-26AWG Ev aletleri için kutuşlanmış bakır silikon cam lif örgü tel
| İletken Malzeme: | Kalaylı Bakır |
|---|---|
| Çap: | 12 AWG |
| Yalıtım Malzemesi: | Silikon kauçuk |
250C UL3253 Nickel Plated Copper Wire Silicone Rubber 300V 305m/ roll
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 300V |
| Nominal sıcaklık: | 250C |

