Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ high temperature silicone rubber tubing ] eşleşme 106 Ürünler.
UL3219 0.78mm Silicone Rubber Insulated Wire 150C Nickel Copper Wire
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 300V |
| Nominal sıcaklık: | 150C |
1.15mm Silicone Rubber Insulated Wire 250C UL3251 High Temperature
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 600V |
| Nominal sıcaklık: | 250C |
UL3142 Silicone Rubber Insulated Wire 150C 305m/ Roll Tinned Copper Electrical Wire
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 600V |
| Nominal sıcaklık: | 150C |
200C UL Silicone Rubber Insulated Wire UL3240 305m/ Roll Tinned Copper Wire
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 600V |
| Nominal sıcaklık: | 200C |
150deg Silikon Kauçuk Yalıtımlı Tel Far 600V UL 3137 için 24awg
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
Far 600V UL 3137 için 150deg Silikon Kauçuk İzoleli Tel 24awg
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
10AWG Silikon Kauçuk Tel 1050/0.08 Konserve Bakır UL758
| Conductor Material: | Tinned Copper wire |
|---|---|
| Insulation Material: | Silicone Rubber |
| Rated Voltage: | 600V |
8AWG UL3512 Silikon Kauçuk Tel 200C Konserve Bakır
| Temperature rating: | 200C |
|---|---|
| Conductor material: | Tinned Copper wire |
| Insulation material: | Silicone Rubber |
UL3130 300V Rated Voltage 150C Rated Temperature Doldurulmuş Bakır İletici Silikon Kauçuk Cam Elyaf Döşeme Tel
| İletken Malzeme: | Bakır |
|---|---|
| Çap: | 18 AWG |
| Yalıtım Malzemesi: | Lastik |
UL3512 12AWG Yüksek sıcaklık uygulamaları için 660/0.08 konserve bakırlı süper yumuşak silikon yalıtımlı tel
| İletken malzemesi: | Kalaylı bakır tel |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 600V |
| İletken Tipi: | Kalaylı Bakır |

