Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ high temperature silicone rubber tubing ] eşleşme 106 Ürünler.
UL3223 150C Fiberglass Silicone Insulated Wire 300V For Electrical Appliance
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 300V |
| Nominal sıcaklık: | 150C |
UL3222 Lighting 305m/ Roll Silicone Flexible Cable 150C Nickel Plated Copper Wire
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 300V |
| Nominal sıcaklık: | 150C |
150C UL Silikon yalıtılmış tel 305m/ Rulo Doldurulmuş Bakır Tel UL3239 6KV 10KV
| yalıtım: | Silikon kauçuk |
|---|---|
| İsimlendirilmiş voltaj: | 300V |
| İsimlendirilmiş sıcaklık: | 150C |
200C Tinned Fiberglass Insulated Copper Wire 305m/ Roll UL3241
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 300V |
| Nominal sıcaklık: | 200C |
150C UL 305m/ Roll Tinned Copper Wire UL3239 6KV 10KV Silicone Insulated Wire
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 300V |
| Nominal sıcaklık: | 150C |
2 AWG UL3512 Silikon Tel 200C Yüksek Sıcaklık Esnek Kablo
| Temperature rating: | 200C |
|---|---|
| Shape: | ROUND |
| Diameter: | 2 AWG |
Endüstriyel Makine UL3550 İçin Isıya Dayanıklı Fiberglas İzoleli Bakır Tel
| Gerilim: | 10000V |
|---|---|
| Sıcaklık: | 200C |
| İzolasyon: | Fiberglas |
UL3075 10AWG Endüstriyel ısıtıcılar için 600V değerli voltaj ve 200C değerli sıcaklık ile silikon cam lif örgü tel
| İletken malzemesi: | Bakır |
|---|---|
| Tel çapı: | 10AWG |
| Yalıtım malzemesi: | Lastik |
VDE H05S-K 180C Stranded Flexible Electrical Wire 0.75mm2 750V
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| İzolasyon Malzemesi: | Silikon kauçuk ekstrüde |
| İletken Malzemesi: | KALAYLI BAKIR |
UL3122 Esnek Silikon Elektrik Tel 300V Çaplı İletici Kırmızı Siyah Beyaz Renk
| İletken Tipi: | karaya oturmuş |
|---|---|
| İzolasyon malzemesi: | Silikon Kauçuk ekstrüde |
| İletken Malzeme: | Kalaylı Bakır |

