Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ high temperature silicone rubber tubing ] eşleşme 106 Ürünler.
UL3069 Sertifikalı 150C Sıcaklık Direnci 600V Rated Voltaj 305m/rolde silikon cam lif örgü tel
| İletken malzemesi: | Bakır |
|---|---|
| Çap seçenekleri: | 20AWG, 22AWG, 24AWG, 26AWG |
| Yalıtım malzemesi: | Lastik |
UL8207 FEP Wire 300V 180C High Temperature Heat Resistant Sensing Wire for Sensor Applications
| İletken malzemesi: | Kalaylı bakır |
|---|---|
| Çap: | 10 AWG, 12 AWG, 14 AWG, 16 AWG, 18 AWG, 20 AWG, 22 AWG, 24 AWG, 26AWG |
| Yalıtım malzemesi: | Lastik |
UL10064 FEP Kablosu, Çoklu AWG Boyutları, 30V Anma Gerilimi ve Dahili veya Harici Bağlantı Kablosu için 105°C Sıcaklık Derecesi
| İletken malzemesi: | Kalaylı bakır |
|---|---|
| Çap: | 16 AWG, 18 AWG, 20 AWG, 22 AWG, 24 AWG, 26AWG |
| Yalıtım malzemesi: | Lastik |
22awg UL3320 XLPE İzoleli Kablo bağlantı teli UL sertifikaları
| Voltaj: | 600V |
|---|---|
| Sıcaklık: | 90 ℃ |
| Standart: | UL758 |
22awg UL3320 XLPE İzoleli Kablo bağlantı teli UL sertifikaları
| Voltaj: | 600V |
|---|---|
| Sıcaklık: | 90 ℃ |
| Standart: | UL758 |
22WAG UL1858 PFA Yüksek Sıcaklık Yalıtımlı Tel 150 Derece
| Anma gerilimi: | 300V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 150℃ |
| İzolasyon: | PFA |
UL20723 FEP Multi Core Wire with FEP Insulation for High Temperature Applications in UAV Robots and Industrial Equipment
| İletken malzemesi: | Kalaylı bakır |
|---|---|
| Çap seçenekleri: | 2X22, 2X18, 2X20, 3X18, 3X20, 3X22, 4X18, 4X20, 4X22, 5X18, 5X20, 5X22, 6X18, 6X20, 6X22, 7X18, 7X20 |
| Yalıtım malzemesi: | Şubat |
UL1927 Elektronik ekipmanlarda sınıf 2 devreleri için 30V nominal voltaj ve 105°C nominal sıcaklık ile FEP tel
| İletken malzemesi: | Kalaylı bakır |
|---|---|
| Çap: | 16 AWG, 18 AWG, 20 AWG, 22 AWG, 24 AWG, 26AWG |
| Yalıtım malzemesi: | Şubat |
VDE0250 Endüstriyel Makineler ve UAV Robotları için Sertifikalı 750V 200C Yüksek Sıcaklıklı FEP İzole Güç Kablosu
| İletken malzemesi: | Bakır |
|---|---|
| Çap: | 2X0,5, 2X0,75, 2X1,00, 2X1,5, 2X2,00, 2X2,50, 3X0,50, 3X0,75, 3X1,00, 3X1,50, 3X2,00, 3X2,50, 4X0,50 |
| Yalıtım malzemesi: | Şubat |
UL8298 Sağlık ekipmanları ve yüksek sıcaklık uygulamaları için katı iletkenli ve yuvarlak şekilli PFA tel
| İletken malzemesi: | Kalaylı bakır |
|---|---|
| Çap: | 10 AWG, 12 AWG, 14 AWG, 16 AWG, 18 AWG, 20 AWG, 22 AWG, 24 AWG, 26AWG |
| Yalıtım malzemesi: | PFA |

