Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ heat resistant thin insulated wire ] eşleşme 448 Ürünler.
VDE8298 PFA İzoleli Nikel Kaplama Bakır Tel Kablolar İHA için 1.25mm
| Ürün adı: | PFA Tel |
|---|---|
| anma gerilimi: | 450/750V |
| Orkestra şefi: | nikel bakır |
Silikon Tel UL3135 600V 200C Yüksek Sıcaklık Elektrik Kablosu, Kalaylı Bakır ile Akıllı Cihazlar İçin
| İletken malzemesi: | Bakır |
|---|---|
| Çap: | 12 AWG, 20 AWG, 22 AWG, 8 AWG, 24 AWG, 14 AWG, 16 AWG, 18 AWG, 6 AWG, 2 AWG, 4 AWG, 26AWG 28AWG 30AW |
| Yalıtım malzemesi: | Silikon Kauçuk |
Isı Ürün UL4297 için 20-26 Awg Yağa Dayanıklı Özel Elektrik Teli
| Nominal Gerilim: | 300V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | Kalaylı bakır tel |
AWM 3071 Kalaylı Bakır Silikon Kauçuk İzoleli Tel Pirinç Pişirici Kurşun Tel
| İletken tipi: | telli |
|---|---|
| İletken Malzeme: | Bakır |
| Başvuru: | çeşitli |
İHA için Esnek Silikon Kauçuk İzoleli Tel Nikel Kaplama Bakır
| İletken tipi: | telli |
|---|---|
| İletken Malzeme: | Bakır |
| Başvuru: | çeşitli |
450V VDE Silikon Kauçuk İzoleli Tel Elektrik Telleri Tel Kablolar
| İletken tipi: | telli |
|---|---|
| İletken Malzeme: | Bakır |
| Başvuru: | çeşitli |
Kalaylı Bakır Silikon Kauçuk İzoleli Tel Yüksek Sıcaklık Elektrikli Fırın Isıtma Örgülü
| İletken tipi: | telli |
|---|---|
| İletken Malzeme: | Bakır |
| Başvuru: | çeşitli |
Yüksek Gerilim Esnek 20AWG 22AWG 24AWG 26AWG UL3141 Silikon Kauçuk İzoleli Tel
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
Endüstriyel Makine UL3550 İçin Isıya Dayanıklı Fiberglas İzoleli Bakır Tel
| Gerilim: | 10000V |
|---|---|
| Sıcaklık: | 200C |
| İzolasyon: | Fiberglas |
XLPE Kablosu Awm3173 600V Isıtma Kablosu Yangına Dayanıklı Halojensiz Bağlantı Elektrik Kurşun Teli
| ad: | XLPE teli |
|---|---|
| model: | AWM3321 |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |

