Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ heat resistant thin insulated wire ] eşleşme 448 Ürünler.
LED Aydınlatma Uygulaması İçin Sarı 22awg 150deg Silikon Kauçuk İzoleli Tel
| Nominal Gerilim: | 300V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
Ev Aletleri UL 3134 için 12-18 Awg Esnek Silikon Kauçuk İzoleli Tel
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 150℃ |
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır |
UL 3134 16 Awg Esnek Silikon Kauçuk İzoleli Tel Ev Aletleri mavi beyaz sarı
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
18 Awg Esnek Silikon Kauçuk İzoleli Tel UL3134 600V 150C Ev Aletleri mavi beyaz sarı
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
XLPE Kablosu Awm3173 600V Isıtma Kablosu Yangına Dayanıklı Halojensiz Bağlantı Elektrik Kurşun Teli
| ad: | XLPE teli |
|---|---|
| model: | AWM3321 |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
14awg Fiberglas Örgülü Elektrik Teli UL3071 600V XLPE Kalaylı Bakır
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| İzolasyon Malzemesi: | Silikon lastik |
| İletken Malzemesi: | KALAYLI BAKIR |
Isıtma UAV XLPE Bağlantı Teli UL3266 30AWG Esnek 610m/ Rulo
| Ürün adı: | UL3266 |
|---|---|
| yalıtım: | XLPE |
| orkestra şefi: | kalaylı bakır |
VDE Belgeli Isıya Dayanıklı Elektrik Kablo Nikel Pltaed Bakır H05S-K 300 / 500V 180C
| Anma gerilimi: | 300 / 500v |
|---|---|
| Nominal ısı: | 180C |
| İzolasyon: | Silikon kauçuk |
Yüksek Sıcaklık UL1332 FEP İzoleli Bakır Tel
| Grup: | Güneşim |
|---|---|
| certification: | CSA/UL/CCC/VDE/ISO |
| Uygulama: | Isıtma, elektrikli cihaz, ev aletleri |
Isı sistemi motoru için PFA kaplı kalaylı bakır tel elektrik Yüksek Sıcaklık Dayanımı
| Ürün adı: | UL1710 FEP izolasyonu yüksek sıcaklık dayanımı elektrikli bağlantı teli |
|---|---|
| renk: | Tüm renkler |
| Kondüktör: | kalaylı bakır |

