Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ heat resistant thin insulated wire ] eşleşme 448 Ürünler.
PFA Tel 150C Isıya Dayanıklı Aletler Teli, İzoleli Tel Kablo E239689 UL 1858
| Ürün adı: | UL1858 yalıtım yüksek sıcaklık direnci elektrik bağlantı kablosu |
|---|---|
| Renk: | tüm renkler |
| Kondüktör: | Nikel kaplı Bakır |
Silikon Cam Örgülü Elektrik Teli UL3122 Elektrik Teli 200c Isı Direnci Teli
| madde: | Fiberglas örgülü tel |
|---|---|
| yalıtım: | Silikon kauçuk + fiberglas |
| Kondüktör: | Kalay bakır |
Far 600V UL 3137 için 150deg Silikon Kauçuk İzoleli Tel 24awg
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
UL569 PVC İzoleli Elektrik Teli 1.50mm Kalaylı Bakır İletken
| Model numarası:: | UL1569 |
|---|---|
| Başvuru:: | cihaz vb. için dahili kablolama |
| İletken Tipi:: | telli |
600V Yüksek Gerilim İnce Kurşun Tel, FEP İzoleli Tel UL1901 200 ℃
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 200℃ |
| İzolasyon: | FEP |
multicore 200C UL20604 / 20711 Ev tutma için FEP İzoleli Tel
| Anma gerilimi: | 300V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 200℃ |
| İzolasyon: | FEP |
Yüksek sıcaklık 1.5mm VDE8207 Yalıtımlı Tel dayanıklı yağa dayanıklı FEP kablosu
| Anma gerilimi: | 300V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 180 ℃ |
| İzolasyon: | FEP |
Aydınlatma için Yağ Direnci FEP İzolasyon Kalaylı Bakır Tel 300V
| İletken tipi: | telli |
|---|---|
| iletken malzeme: | Telli kalaylı bakır |
| Başvuru: | Isıtma, Endüstriyel, elektrikli cihaz, Kablolama, ev aletleri |
Yüksek Sıcaklık PFA Yalıtımlı Tel 26 AWG UL1859 Makara Ambalajı
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 150℃ |
| İzolasyon: | PFA |
2-7pins yüksek sıcaklık UL20262 FEP elektro termal ürünler için İzoleli Tel
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 250 ℃ |
| İzolasyon: | FEP |

