Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ heat resistant thin insulated wire ] eşleşme 448 Ürünler.
Esnek ve güvenilir cam lif yalıtımlı bakır tel sarmal kondüktör siyah ceket
| tel tipi: | Bakır |
|---|---|
| İletken Boyutu: | 18 AWG |
| İletken Tipi: | karaya oturmuş |
16-32AWG Esnek Yalıtımlı Tel Kalaylı Bakır İletken UL1860
| Anma gerilimi: | 150V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 200℃ |
| İzolasyon: | PFA |
10KV Yüksek Sıcaklık Isıtıcı Tel, Silikon Ceketli Tel UL3634 Kimyasal Dayanım
| Anma gerilimi: | 10000V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 250 ℃ |
| Orkestra şefi: | nikel kaplı bakır tel |
Led Işık İçin 0.75 mm Esnek Silikon Kauçuk Kaplamalı Esnek Tel VDEH05S-K
| Anma gerilimi: | 300V / 500V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 180 ℃ |
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır tel |
UL1591 kaplı FEP İzoleli Tel 300V Isıtma için Kalaylı Bakır
| İletken tipi: | telli |
|---|---|
| İletken Malzeme: | Telli kalaylı bakır |
| Başvuru: | Isıtma, Endüstriyel, elektrikli cihaz, Kablolama, ev aletleri |
Yanmaz 250C Silikon Kauçuk Yalıtımlı Tel 18 AWG UL3251 Aşınmaya Dayanıklı
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 250 ℃ |
| Kondüktör: | Nikel kaplı bakır tel |
Esnek Yağa Dayanıklı Kablo İzolasyonu, Isı Yalıtımlı Tel
| Anma gerilimi: | 450V / 750V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 180 ℃ |
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır tel |
600V 250C AWM 14 AWG Tel, Yüksek Sıcaklık Bağlantı Teli UL10362
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 250 ℃ |
| yalıtım: | PFA |
UL3173 İzoleli XLPE Bağlama Tel Yağ Direnci Jeneratör 20AWG için Elektrik Kablosu
| Malzeme: | XLPE+ KALAYLI BAKIR |
|---|---|
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır |
| Standart: | UL758 |
150deg Silikon Kauçuk Yalıtımlı Tel Far 600V UL 3137 için 24awg
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |

