Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ heat resistant thin insulated wire ] eşleşme 448 Ürünler.
UAV 150C 16AWG Esnek Silikon Kauçuk Tel UL3134 600V
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
150C UL3136 Silikon Kurşun Tel Kalaylı Bakır 305m / Aydınlatma için rulo
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 300V |
| Nominal sıcaklık: | 150C |
600V 150C Silicone Insulated Tinned copper Wire UL3138 for home appliance
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 600V |
| Nominal sıcaklık: | 150C |
600V 150C UL3137 silicon rubber wire Tinned Copper Electric wire for electrical appliance
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 600V |
| Nominal sıcaklık: | 150C |
Strand Kalaylı Bakır PFA İzoleli Tel UL1726 300V 250 Derece Alçak Gerilim
| İletken tipi: | telli |
|---|---|
| Yalıtım malzemesi: | PFA |
| İletken malzeme: | Kalaylı Bakır |
Yüksek Sıcaklık Dayanımı PFA kaplı kalaylı bakır tel, ısı sistemi motoru için elektrik
| Ürün adı: | UL1709 FEP izolasyonu yüksek sıcaklık dayanımı elektrikli bağlantı teli |
|---|---|
| renk: | Tüm renkler |
| Kondüktör: | kalaylı bakır |
200C UL758 26AWG fiberglas Kauçuk İzoleli Elektrik Teli ısıtma için kancalı tel
| Ürün adı: | Silikon Tel |
|---|---|
| boyut: | 12-26AWG 0,3-1,25 mm2 |
| Nominal Gerilim: | 600V |
Yüksek kaliteli elektrik Teli PFA İzoleli UL1726 300V 250C 0AWG 7 / 3.20 tel kırmızı siyah yeşil
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| İzolasyon Malzemesi: | PFA |
| İletken Malzemesi: | KALAYLI BAKIR |
3AWG 7 / 2.21 UL1726 PFA İzoleli Tel kalaylı bakır tel çakmak ısıtıcı beyaz mavi siyah
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| İzolasyon Malzemesi: | PFA |
| İletken Malzemesi: | KALAYLI BAKIR |
UL1726 PFA İzoleli Tel 300V 250C kalaylı bakır tel çakmak ısıtıcı beyaz mavi siyah
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| İzolasyon Malzemesi: | PFA |
| İletken Malzemesi: | KALAYLI BAKIR |

