Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ heat resistant thin insulated wire ] eşleşme 448 Ürünler.
İHA Isıtıcı için 600V 150C Kalaylı Bakır XLPE İzoleli Tel Bakır İletken
| Malzeme: | XLPE+ KALAYLI BAKIR |
|---|---|
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır |
| Standart: | UL758 |
Mikrodalga Fırın Alev Dayanıklı için Yumuşak Yüksek Sıcaklık Isıya Dayanıklı Elektrik Kablosu
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 200℃ |
| Orkestra şefi: | 1-1mil ısıtma alaşımlı bakır |
15KV Yüksek Gerilim 16 Awg Tel, UL3239 İzoleli Kablo Asit Direnci
| Nominal Gerilim: | 15kV |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 200 ℃ |
| yalıtım: | FEP |
Isıtıcı / Motor için 200C FEP Tel Kalaylı Bakır UL1330 22AWG Standart 300V
| İletken Tipi: | karaya oturmuş |
|---|---|
| Malzeme: | Bakır |
| yalıtım: | fep Yalıtım Kablosu |
Ev Aletleri UL3135 için Ultra Esnek Silikon İzoleli Telli Isı Yalıtım Kablosu
| Adı: | Esnek Silikon İzoleli Tel |
|---|---|
| Orkestra şefi: | Kalaylı Bakır |
| Standart: | UL758 |
20awg yüksek sıcaklık 250C AWM UL1726 PFA Yalıtımlı Tel ısıtma kablosu
| Anma gerilimi: | 300V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 250 ℃ |
| İzolasyon: | PFA |
Ev Aletleri Isıtıcı için FEP Esnek İzoleli Tel Kablo Kalaylı Bakır 600V
| İletken tipi: | telli |
|---|---|
| Malzeme: | Bakır |
| yalıtım: | fep Yalıtım Kablosu |
Yüksek Gerilim Elektrik FEP Tel Kalaylı Bakır Ul1330 7 AWG 600V/200C
| İletken Tipi: | karaya oturmuş |
|---|---|
| Malzeme: | Bakır |
| yalıtım: | fep Yalıtım Kablosu |
Isıtıcı için Yüksek Sıcaklık Elektrik FEP Tel Kalaylı Bakır 28AWG 600V / 200C
| İletken Tipi: | karaya oturmuş |
|---|---|
| Malzeme: | Bakır |
| yalıtım: | fep Yalıtım Kablosu |
Motor için Yüksek Sıcaklık PFA İzoleli Tel Nikel Kaplama Bakır Kablo 1AWG
| Ürün adı: | PFA Tel |
|---|---|
| anma gerilimi: | 450/750V |
| Orkestra şefi: | nikel bakır |

