Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ 305m roll ul tinned copper wire ] eşleşme 768 Ürünler.
VDE 8207 FEP İzolasyon Telleri Far İçin Nikel Kaplama Bakır İletken
| madde: | İzoleli Tel |
|---|---|
| Kondüktör: | Nikel kaplı bakır tel |
| OD: | 1.36-2.76mm |
600V 250C AWM 14 AWG Tel, Yüksek Sıcaklık Bağlantı Teli UL10362
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 250 ℃ |
| yalıtım: | PFA |
Yüksek sıcaklık yalıtımlı tel ve kablo UL1332 300V 200C
| Anma gerilimi: | 300V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 200C |
| İzolasyon: | FEP |
Yangına Dayanıklı 16-30 AWG Örgülü Tel, UL3068 Fiberglas Örgülü Kablo Halojensiz
| Anma gerilimi: | 300V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 150℃ |
| İzolasyon: | Cam elyaf |
16awg UL1333 kahve makinesi için yüksek sıcaklık Yalıtımlı Tel
| Anma gerilimi: | 300V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 150℃ |
| İzolasyon: | FEP |
18awg 200C UL1592 otomotiv için yüksek sıcaklık İzoleli Tel
| Anma gerilimi: | 300V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 200℃ |
| İzolasyon: | FEP |
32AWG 200C yüksek sıcaklık led lamba için PFA Yalıtımlı Tel UL1710
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 200℃ |
| İzolasyon: | PFA |
20awg yüksek sıcaklık 250C AWM UL1726 PFA Yalıtımlı Tel ısıtma kablosu
| Anma gerilimi: | 300V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 250 ℃ |
| İzolasyon: | PFA |
7 Çekirdek 200C FEP Yalıtımlı Tel Kontrol Kablosu Yüksek Gerilim UL4389
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 200℃ |
| İzolasyon: | FEP |
Düşük duman ve halojen içermeyen XLPE yalıtımlı kablo ve tel UL3271
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 125C |
| İzolasyon: | XLPE |

