Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ 305m roll ul tinned copper wire ] eşleşme 768 Ürünler.
Yüksek Sıcaklık 22 Awg Bağlama Teli, LED Aydınlatma UL3173 için XLPE İzoleli Tel
| Gerilim: | 600V-700V |
|---|---|
| Sıcaklık: | 150℃ |
| Standart: | UL758 |
26awg 200C UL1709 PFA Motosiklet için yüksek sıcaklık Yalıtımlı Tel
| Anma gerilimi: | 300V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 200℃ |
| İzolasyon: | PFA |
32awg 200C UL1710 PFA yüksek sıcaklık Yalıtımlı Tel lider tel
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 200℃ |
| İzolasyon: | PFA |
18awg 250C UL1727 Yağa Dayanıklı Yalıtımlı Tel Elektrik Teli
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 250 ℃ |
| İzolasyon: | PFA |
Yüksek Sıcaklık PFA Yalıtımlı Tel 26 AWG UL1859 Makara Ambalajı
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 150℃ |
| İzolasyon: | PFA |
600V 250C AWM 14 AWG Tel, Yüksek Sıcaklık Kanca Tel UL10362
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 250 ℃ |
| İzolasyon: | PFA |
AWM3136 24 AWG Silikon Tel, Yüksek Gerilim Silikon Kablo 2.7-3.11 Mm Çapı
| Adı: | 24 AWG Silikon Tel |
|---|---|
| Orkestra şefi: | Kalaylı Bakır |
| İletken tipi: | telli |
UL3289 26AWG Fabrika kaynağı siyah XLPE Kanca Kadar Tel bakır iletken elektrik teli
| ad: | XLPE teli |
|---|---|
| yalıtım: | XLPE |
| İletken Yapısı: | 7 / 0.10 7 / 0.127 7 / 0.16 11 / 0.16 21 / 0.18 41 / 0.254 105 / 0.254 133 / 0.45 |
multicore 200C UL20604 / 20711 Ev tutma için FEP İzoleli Tel
| Anma gerilimi: | 300V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 200℃ |
| İzolasyon: | FEP |
5 çekirdek 200C UL20723 FEP termal ürünler için İzoleli Tel
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 200℃ |
| İzolasyon: | FEP |

